Reklama
Reklama

Mąż Figury ma już nową kobietę!

Choć Kasia Figura i Kai Schoenhals nadal są małżeństwem, 47-latek znalazł sobie już nową, dużo młodszą partnerkę.

Aktorka na łamach kolorowych magazynów "dramatycznie" promuje swój nowy spektakl "Kalina", jej mąż tymczasem na salonach prezentuje nową zdobycz. Tak jak ostatnio na premierze spektaklu "Następnego dnia rano" w Teatrze Capitol.

"Oboje w doskonałych humorach, trzymają się bardzo blisko siebie, nie uciekają przed fotoreporterami. Czyżby Kai znalazł już nową miłość?" - zastanawia się "Życie na Gorąco".

Tygodnik ustalił, że para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Nowa przyjaciółka Amerykanina poznała już córki Figury - Koko i Kaszmir - i została zaakceptowana.

Reklama

Gdy wszyscy razem wybrali się niedawno do jednej z warszawskich restauracji, dziewczynki bawiły się beztrosko i sprawiały wrażenie, jakby to nie było ich pierwsze spotkanie z nową partnerką ojca.

Co chce udowodnić Kai? Może fakt, iż kobiety czują się przy nim bezpiecznie? Gdy we wrześniu zeszłego roku Katarzyna Figura oskarżyła go o znęcanie psychiczne i fizyczne, a także zasugerowała, że dzieci boją się ojca, wydawało się, że sprawa jest przesądzona i aktorka odbierze mężowi opiekę nad córkami.

Od tego czasu jednak wiele się zmieniło. Amerykanin często przebywa w Polsce i dużo czasu spędza z dziewczynkami. Ma taki sam plan jak jego żona...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kai Schoenhals | Katarzyna Figura | dzieci | związek
Reklama
Reklama
Reklama