Reklama

Reklama

Reklama

Matylda Damięcka opublikowała gorzkie grafiki z okazji Dnia Dziecka. Obrazki dają do myślenia...

Matylda Damięcka (36 l.) wielokrotnie szokowała internautów swoimi kontrowersyjnymi często grafikami i śmiałymi przemyśleniami na temat aktualnie panującej sytuacji polityczno-społecznej w Polsce. Tym razem rysowniczka postanowiła zamieścić gorzkie życzenia z okazji Dnia Dziecka. Nie zabrakło również akcentu związanego z wojną w Ukrainie. Te grafiki dają do myślenia...

Matylda Damięcka lata temu zdobyła ogromną popularność, wcielając się w rolę Karoliny w serialu "Na Wspólnej". Kiedy jej bohaterka nieoczekiwanie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, nie tylko zapomniano o niej w telenoweli, ale i... w świecie aktorskim.

Aktorka przestała grywać w serialach, a ostatnio na ekranie pojawiła się w 2017 roku w "Watasze". Pochodząca z aktorskiej rodziny Matylda zintensyfikowała natomiast swoją działalność na Instagramie.

W mediach społecznościowych gwiazda regularnie zamieszcza grafiki swojego autorstwa. Nie da się nie zauważyć, że obrazki Matyldy w gorzki sposób opisują otaczającą nas rzeczywistość. Jakiś czas temu Damięcka zwierzyła się w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów", że zmaga się z problemami natury psychicznej. Ma nawet swoje rytuały.

Matylda Damięcka opublikowała gorzkie życzenia z okazji Dnia Dziecka

Reklama

Tym razem Matylda na swoim Instagramie podzieliła się grafikami z okazji Dnia Dziecka. Na opublikowanych obrazkach można zobaczyć m.in. Putina, a także wzruszające i przejmujące obrazy związane z wojną i przemijaniem.

Internauci nie kryli wzruszeń tym, jak Damięcka trafnie opisuje rzeczywistość. W komentarzach pisali, że w 100% zgadzają się z jej szkicami i ubolewali nad rzeczywistością, w której przyszło nam teraz żyć.

A wy co uważacie? Przemawia do was jej twórczość?

Zobacz też:

Matylda Damięcka napisała już testament. Marzy się jej pogrzeb z pompą

Władimir Putin: Rosyjscy wojskowi obrażają prezydenta! Nerwowo na Kremlu...

Tomasz Sekielski nowym redaktorem naczelnym Newsweeka! Zastąpi Tomasza Lisa

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Matylda Damięcka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy