Reklama
Reklama

Matka z tatuażami: Czy jej syn wstydzi się nietypowego stylu swojej rodzicielki?

O Charlie Hayes stało się głośno w Wielkiej Brytanii, gdy zaczęła w niezwykłym stylu odpowiadać na hejterskie komentarze, według których jej syn powinien wstydzić się tego jak wygląda jego oryginalna rodzicielka.

Charlie Hayes, to dziewczyna o raczej niepowtarzalnym stylu i wielu tatuażach, która ostatnio odważnie stawia czoła krytyce i pokazuje, że bycie rodzicem nie ogranicza indywidualności.

23-letnia matka, w dużej mierze pokryta ciekawymi tatuażami, musiała stawić czoła surowej krytyce ze strony internetowych trolli, którzy sugerowali, że jej synek musi czuć zażenowanie z powodu jej wyglądu.

Ataki na Tiktokerkę i jej syna

Można by się spodziewać, iż dzisiejsze społeczeństwo jest bardziej otwarte na wygląd i decyzje modowe rodzica. A mimo to Charlie musiała zmierzyć się z bardzo negatywnymi komentarzami w sieci. Zwłaszcza zabolał ją ten, który stwierdził, że "Twój syn na pewno się wstydzi".

Reklama

Charlie, która jest aktywna na TikToku, odpowiedziała na te komentarze wideo, na którym pokazała, że jej mały Jasper jest zupełnie niewzruszony jej wyglądem, stwierdzając: "Mój syn jest zbyt cool, żeby się tym przejmować".

Wytatuowana mama odpowiada hejterom

Filmik, który zdobył już ponad 2,1 miliona wyświetleń, pokazuje stylową Charlie idącą po syna do szkoły, ubraną w dżinsową spódnicę, krótki top i jasnoróżowe kozaki do kolan.

Pewna siebie matka trzyma za rękę Jaspera i pokazuje znak pokoju.

Podczas pozowania do filmiku zarówno matka, jak i syn wyglądają na szczęśliwych. Wszystko wskazuje więc na to, że mały chłopiec prawdopodobnie jest zadowolony, że ma tak "cool" matkę.

Jeden z obserwatorów skomentował: "On podziwia cię, bo pokazujesz mu najlepszy sposób na wyrażanie siebie. Kontynuuj bycie sobą i wspaniałą matką".

Zobacz też:

Edward Miszczak: Budujemy nowy kształt oglądania seriali w Polsce 

Julia Weniawa poczuła lato. Wyeksponowała tatuaż

Poseł Berkowicz rozdawał studentom piwo


 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy