Reklama
Reklama

Mateusz Damięcki wziął ślub w tajemnicy! "Ślub i wesele były bardzo skromne"

Mateusz Damięcki (36 l.) i Paulina Andrzejewska (37 l.) są już po ślubie! Ceremonia odbyła się niedawno i zachowana została w sekrecie. Dobrą nowinę potwierdziła mama aktora. Opowiedziała, jak wyglądała cała uroczystość. Okazuje się, że była bardzo skromna.

Ale nowina! Mateusz Damięcki i jego wieloletnia partnerka Paulina Andrzejewska są już po ślubie! Okazuje się, że uroczystość odbyła się w sobotę, 20 stycznia.

"Tak, to prawda. Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliższej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub" - zdradza "Super Expressowi" mama aktora. 

Dodaje, że cieszy się z utrzymania całej sprawy w sekrecie. Radością napawa ją również fakt, że wkrótce po raz pierwszy zostanie babcią! Paulina jest bowiem w ciąży. Dziecko ma pojawić się na świecie późną wiosną.

Reklama

Być może potem przyjdzie czas na ślub kościelny? Młodzi mają za sobą na razie ceremonię w urzędzie stanu cywilnego, a ważne jest dla nich ślubowanie przed Bogiem. Na razie nie jest to możliwe. 

Damięcki już raz mówił sakramentalne "tak" w kościele. Było to kilka lat temu, gdy za żonę brał Patrycję Krogulską (35 l.). Ich małżeństwo rozpadło się po zaledwie ośmiu miesiącach. Teraz Mateusz stara się o unieważnienie sakramentu. Niestety, spotkał się z odmową...

"Ślub kościelny to dla Mateusza bardzo ważna kwestia. Chciał przysięgać przed ołtarzem Paulinie i jest mocno zmartwiony decyzją odmowną. Z pewnością będzie się jeszcze odwoływał" - opowiada w tabloidzie znajomy aktora.

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy