Reklama
Reklama

Mateusz Borek tłumaczy się tajemniczą chorobą?! "Po latach organizm zwyczajnie wysiadł"

Mateusz Borek (48 l.) od marca mierzy się z kłopotami wizerunkowymi. Po świątecznym weekendzie wyraźnie zmęczony dziennikarz usłyszał od fanów zarzut, jakoby mocno "zabalował" w lany poniedziałek. Borek postanowił usprawiedliwić swój wygląd...Tajemniczą chorobą!

Mateusz Borek tłumaczy się tajemniczą chorobą?! "Po latach organizm zwyczajnie wysiadł"

Mateusz Borek to dziennikarz sportowy, który od dłuższego czasu nie ma zbyt dobrej passy. Wszystko zaczęło się, gdy wziął udział w aferze ze skandalicznym spotem promującym walki na gołe pięści, później zdarzył mu się występ w reklamie wódki. Obie wizerunkowe wpadki zostały potępione przez jego pracodawcę - Telewizję Polską, a dziennikarz został natychmiast wezwany na dyrektorski "dywanik".

Reklama

Mateusz Borek, poza pracą w TVP Sport wraz z Michałem Polem i Krzysztofem Stanowskim tworzy na YouTubie Kanał Sportowy. Wczoraj dziennikarz wystąpił w formacie "Moc futbolu", w którym komentował bieżące wydarzenia. Choć tematem show była oczywiście piłka, wiernych widzów Borka, bardziej niż sport, zainteresował niecodzienny wygląd prezentera. Widzowie zaczęli zarzucać dziennikarzowi, że w święta prawdopodobnie nadużył alkoholu, co Mateusz postanowił natychmiast skomentować.

Mateusz Borek odniósł się do zarzutów na Twitterze - stanowczo zaprzeczył, jakoby "zabalował" w świąteczny weekend. Powodem odmiennego image’u dziennikarza ma być tajemnicza choroba. Jak napisał na social mediach, nie zna jeszcze swojej diagnozy, ale prosi o spokój, z uwagi na fakt, iż jego syn czyta złośliwe komentarze na temat swojego ojca w sieci.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Choć część  z nich podeszła ze zrozumieniem dla "tajemniczego schorzenia" prezentera, wiele osób zwróciło uwagę, na brak konsekwencji w działaniu Borka, bowiem dziennikarzowi zdarzało się popełnić parę gaf, których świadkiem z pewnością był jego dorastający syn. Wypomniano mu spożywanie alkoholu na wizji Kanału Sportowego, reklamowanie wódki, zakładów bukmacherskich oraz udostępnianie treści z roznegliżowanymi kobietami, które również mógł widzieć jego syn, jeśli tak uważnie śledzi poczynania swojego taty w sieci.

Zobacz też:

Mateusz Borek reklamuje wódkę. Telewizja poucza o etyce…

Katarzyna Cichopek ma tajemniczą dolegliwość zdrowotną. Ukrywała ją od dawna!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Borek | Kanał Sportowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy