Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mateusz Banasiuk zabrał Magdę Boczarską na wakacje!

Jego związek z Magdaleną Boczarską przechodził kryzys. Postanowił walczyć o to uczucie. A teraz porywa ją do RPA!

Występ Mateusza Banasiuka (29 l.) w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" obarczony był sporym ryzykiem. Podpisując kontrakt z Polsatem, aktor rzucił na szalę związek z Magdaleną Boczarską (36), która była przeciwna udziałowi partnera w show. 

Reklama

Prawdziwa miłość pokona wszystko

Taneczną partnerką pana Mateusza została Hanna Żudziewicz, mająca opinię pożeraczki męskich serc. Podczas prezentacji par na konferencji prasowej dało się zauważyć, że aktor i jego trenerkaświetnie się rozumieją. Takie głosy dotarły do Magdaleny Boczarskiej, która poprosiła ukochanego, by... wyprowadził się z jej domu.

Na szczęście prawdziwa miłość jest silniejsza niż chwilowe fascynacje. By pokazać potęgę ich uczucia, Magdalena pojawiła się na widowni show i w świetle kamer kibicowała ukochanemu.

Parę dni później wtulona w jego ramię pozowała do zdjęć na premierze serialu "Zbrodnia". Pan Mateusz wyraźnie dawał wtedy do zrozumienia, że dla niego liczy się tylko ona.

Teraz daje temu kolejny dowód - zabiera swoją wybrankę w podróż do RPA. Może w Kimberley, zwanym miastem diamentów, aktor podaruje swojej ukochanej wymarzony pierścionek z brylantem?

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Banasiuk | Magdalena Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje