Reklama

Reklama

Reklama

Mata znowu to zrobił. Tłum fanów na nadwiślańskich schodkach

Mata (21 l.) ponownie wystąpił na schodkach nad Wisłą w Warszawie. Spontaniczny koncert rapera zgromadził tłumy wiernych fanów. To nie jest jego pierwszy raz. W zeszłym roku uraczył swoich słuchaczy podobnym występem.

Mata to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. 21-latek ma na swoim koncie wiele hitów, a także jedne z najlepszych koncertów rapowych w kraju.

Niedawno młody muzyk postanowił wykorzystać piękną pogodę nad Wisłą i dać koncert dla wszystkich tych, którzy zgromadzili się na sławnych "schodkach".

Mata daje występ na "schodkach"

W poniedziałek 23 maja 2022 roku około godziny 20:00 Mata pojawił się na barce, gdzie zagrał koncert dla wszystkich fanów zgromadzonych na brzegu Wisły. Dzień przed wydarzeniem muzyk poinformował swoich obserwatorów o planowanym koncercie. Zrobił to tak samo jak w poprzednich latach. Na jego oficjalnych profilach w social mediach udostępniono link do piosenki "Schodki".

Reklama

Koncert na popularnych "schodkach" zgromadził wielu fanów, którzy tylko czekali na występ swojego idola. Niektórzy wchodzili nawet do wody, aby wykonać lepsze zdjęcie czy nagrać TikToka.

Zobacz też:

Tomaszewska bulwersuje się suknią Kourtney Kardashian na antenie TVP: "To jakaś kpina?"

Wiktoria Gąsiewska nie jest już singielką? Mężczyzna, z którym się bawiła to prawdziwy przystojniak!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: mata | Michał Matczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy