Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maserak ma obsesję na punkcie Terrazzino?

Rafał Maserak nie daje chwili wytchnienia kontuzjowanej Julii Kamińskiej. Tancerz chce wygrać "Taniec z gwiazdami" i udowodnić, że jest lepszy od Stefano Terrazzino.

Podczas jednego z wyczerpujących treningów do TVN-owskiego show Julia Kamińska nabawiła się kontuzji stopy. Mimo bólu, aktorka wystąpiła w ostatnim odcinku, tańcząc w specjalnym ortopedycznym obuwiu.

Reklama

Jak donosi "Fakt", Rafał Maserak (26 l.) nie ma dla kontuzjowanej partnerki taryfy ulgowej. Trenuje do upadłego, by drugi raz z rzędu wygrać "Taniec..." (w 10. edycji zdobył Kryształową Kulę wraz z Anią Muchą).

"Jak udało nam się dowiedzieć, chodzi tu przede wszystkim o rywalizację tancerza ze Stefano Terrazzino, partnerem tanecznym Kasi Glinki. Mówi się, że Maserak ma obsesję na jego punkcie i koniecznie chce kolejny raz udowodnić, że jest od niego lepszy" - czytamy w dzienniku.

My apelujemy do Julii (23 l.), by zachowała rozsądek i jeśli stan jej zdrowia mimo rehabilitacji nie będzie się poprawiał, zrezygnowała z show. Maserakiem zawsze może zająć się psycholog...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje