Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marzena Rogalska i Ewa Drzyzga już się nie przyjaźnią? Kolejne "rozstanie" w show-biznesie?

Jeszcze niedawno Marzena Rogalska (48) jadąc do rodzinnego Krakowa, obowiązkowo odwiedzała Ewę Drzyzgę (51). – Zawsze znajdowała czas. Wpadała bez zapowiedzi, bo były przyjaciółkami od serca, na dobre i na złe – mawiano w środowisku.

Ich znajomość zaczęła się ponad 20 lat temu, kiedy Marzena Rogalska rozpoczęła pracę w radiu. Bardziej doświadczona Ewa zajęła się nią wtedy, otoczyła serdeczną opieką. Dzięki tej przyjaźni młodsza koleżanka znalazła również miłość. 

Reklama

Jej wieloletnim partnerem był Paweł Drzyzga, młodszy brat Ewy. Byli w sobie szaleńczo zakochani. Wprawdzie nigdy nie zdecydowali się na ślub, ale zawsze mówili o sobie mąż i żona, a dziennikarki były jak siostry. Stały za sobą murem i niemal codziennie rozmawiały przez telefon. Ale to już przeszłość. 

- Dziś, tak naprawdę, nie mają kontaktu. Kiedy w zeszłym roku Marzena po 14 latach rozstała się z Pawłem, przyjaźń powoli zaczęła podupadać. Nie ma już odwiedzin i długich rozmów - dowiedzieli się dziennikarze "Życia na gorąco". 

Marzena Rogalska zaraz po rozstaniu wyznała, że jest szczęśliwą singielką, ale nie chciała zdradzać żadnych szczegółów dotyczących rozstania. - Nasze drogi się rozeszły. To nie jest tak, że druga osoba zagwarantuje mi szczęście w 100 procentach. Na to trzeba przede wszystkim pracować samemu, więc nie szukam desperacko miłości. Na razie mam świetnie ułożone życie: pracę, mieszkanie, przyjaciół i rodzinę - wyznała. 

Jednak w grupie przyjaciół najwyraźniej nie ma już tej, która jeszcze do niedawna była tak ważna - Ewy. 

***

Zobacz więcej materiałów:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | Ewa Drzyzga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama