Reklama
Reklama

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została mamą. Wcześniej wiele przeszła

Martyna Końca wystąpiła w 3. sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Jej historia miłosna, która miała początek w programie, nie skończyła się jednak happy endem. Kobieta jednak znalazła szczęście u boku innego mężczyzny, z którym dziś jest szczęśliwa i któremu urodziła właśnie dziecko! Chłopczyk czy dziewczynka?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowany jest od 2016 roku. Jak sama nazwa wskazuje, uczestnicy dopiero w dniu uroczystości dowiadują się, komu powiedzą "tak". Pomimo iż pomysł od wydaje się dość szalony, chętnych do podjęcia takiego ryzyka nie brakuje.

W 3. edycji  wzięła udział wówczas nikomu nieznana Martyna Końca. Niestety, jak się okazało, nie był to dobry pomysł. Kobietę zeswatano z mieszkającym w akademiku Przemkiem, który okazał się niezbyt odpowiedzialnym mężczyzną. Co więcej, kobieta wyszła z programu z poczuciem winy, gdyż eksperci mocno sugerowali jej, iż za mało się starała.

Reklama

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła!

Na szczęście po tym przykrym wydarzeniu nadeszły dla niej radosne chwile. Martyna poznała na neutralnym już gruncie mężczyznę, z którym stworzyła związek. Ich miłość trwa do dziś. Para nie tylko zaręczyła się, ale właśnie zostali rodzicami!

Martyna Końca pochwaliła się na swoim Instagramie, że doczekali się syna. W opisie zasugerowała, że jej ciąża wcale nie była łatwa.

"10 dni po terminie i oto w końcu jest- nasz CUD 21.09.2022. Najpiękniejszy syn jakiego mogłam sobie wymarzyć. Chłopak na 10/10 Powiem tak- nasza droga, żeby się w końcu zobaczyć nie była prosta, ale zdecydowanie warta" - napisała.

W komentarzach pojawiło się oczywiście wiele gratulacji. Niektórzy też z rozrzewnieniem wspominają jej historię z programu.

"(...) Oglądałam emisję z twoim udziałem i bardzo przeżywałam twoja historie. Bardzo się cieszę że już po. I wszystko jest dobrze" - napisała jedna z fanek.

Nie pozostaje nic innego, jak przyłączyć się do gratulacji dla świeżo upieczonych rodziców!

Zobacz też:

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prosi o modlitwę

Skandal z "Ekspertem od ślubu od pierwszego wejrzenia"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama