Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska potwierdziła! Wiemy, co się wydarzyło!

Martyna Wojciechowska postanowiła w końcu przerwać ciszę i wypowiedzieć się na temat rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Na Instagramie napisała post, w którym wszystko wyjaśniła.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się. Okazuje się, że już niecałe dwa miesiące po ślubie dziennikarz wyprowadził się z domu. Do tej pory żadne z nich nie komentowało tej informacji, pojawiały się jedynie lakoniczne wpisy na Instagramie.

Para pobrała się pod koniec października 2020 roku. Długo ukrywali swój związek, a później ślub. Dopiero po jakimś czasie postanowili podzielić się szczęściem, publikując zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Wszyscy mieli wrażenie, że Martyna Wojciechowska jest w końcu szczęśliwa. Nazywana była już polską "uciekającą panną młodą", ponieważ dwukrotnie odwołała ślub dosłownie przed samą ceremonią. Była również pięciokrotnie zaręczona. 

Reklama

Niestety plotki się potwierdziły, a podróżniczka postanowiła uciąć już spekulacje. Okazuje się, że to Kossakowski ją zostawił i to zaledwie po kilku tygodniach. Jest to dla niej bardzo trudne i prosi jedynie o wsparcie w formie spokoju dla niej i jej córki.

MWMedia/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski | rozwód | Rozstanie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy