Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Martyna Wojciechowska poruszyła internautów! Trudno powstrzymać łzy!

Martyna Wojciechowska (44 l.) zamieściła w sieci wstrząsające zdjęcie...

Gwiazda TVN swój czas poświęca nie tylko podróżom, ale chętnie angażuje się także w liczne akcje społeczne. 

Reklama

W 2013 roku została członkinią Polskiej Akcji Humanitarnej. Angażuje się także w działania WWF Polska. Mocno wspierała także budowę kliniki hematologii dziecięcej we Wrocławiu. 

Pomaga także bohaterkom swoich programów. Ostatnio zamieściła jednak zdjęcie, które miało poruszyć bardzo trudną kwestię - dramatu dzieci walczących z rakiem. 

"ZATRZYMAJ SIĘ… Nowotwór to choroba, z którą zmaga się cała rodzina i bliscy. Dzień po dniu. Mama tych dzieci uwieczniła moment, na którym zaledwie kilkuletnia dziewczynka wspiera swojego czteroletniego brata podczas wymiotowania po kolejnej dawce chemioterapii. Nie mam śmiałości powiedzieć, że mam w życiu jakiś problem. Nie mam. Najważniejsze, że moje dziecko jest zdrowe…" - napisała pod wstrząsającym zdjęciem Martyna. 

Internauci w komentarzach zaczęli pisać, że warto cieszyć się każdą chwilą i doceniać to, że jesteśmy zdrowi, bo nie ma nic ważniejszego. 

"Czasami musimy zobaczyć tak smutną sytuację, żeby zrozumieć, że mamy wszystko" - napisała jedna z fanek Martyny i trudno się z tymi słowami nie zgodzić.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje