Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska "może się szykować"! Sensacyjne wieści z sądu nie pozostawiają złudzeń! "Już wszystko jasne"

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się z hukiem w zeszłym roku. "Kosa" postanowił bowiem zakończyć ich kilkumiesięczne małżeństwo. Gwiazda TVN nie ukrywała, że decyzja męża mocno ją zaskoczyła. Para wciąż jednak nie ma rozwodu, ale wreszcie nastąpił przełom w tej sprawie. Właśnie wyznaczono termin pierwszej rozprawy...

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wydawali się małżeństwem wręcz dla siebie stworzonym. 

Szybko okazało się, że nie jest tak do końca i ich związek nagle się rozpadł. 

Okazało się, że to "Kosa" postanowił zakończyć te "męczarnie" i wyprowadził się z domu. 

"Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie" - pisała porzucona Martyna. 

Reklama

Przełom ws. Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Przemek zaapelował, by nie oceniać go zbyt pochopnie, bo nie jest do końca tak, jak mogłoby się wydawać. 

Od tamtej pory minęło już nieco czasu, a Martyna i Przemek nadal są małżeństwem. Nie ma to jednak związku z tym, że być może dali sobie jeszcze jedną szansę. To z powodu opieszałości polskich sądów. 

W końcu jednak i oni się doczekali. Jak donosi "Fakt", małżonkowie dostali już pismo z sądu z terminem pierwszej rozprawy. 

"Po długich miesiącach wyczekiwań Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski mogą się już szykować do pierwszej rozprawy rozwodowej. Papiery rozwodowe pary zostały złożone na początku 2022 r., ale potem celebryci musieli uzbroić się w cierpliwość. Teraz jednak już wszystko jasne. Kossakowski i Wojciechowska będą mogli się spotkać na sali sądowej i rozstrzygnąć swoje sprawy 26 lipca w warszawskim sądzie" - donosi tabloid. 

Jeśli nie będzie problemów i dogadają się na sali sądowej, być może zdążą przed Cichopek i Hakielem, którzy swoją rozprawę rozwodową mają wyznaczoną pod koniec sierpnia...

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem nie tylko w „Pytaniu na śniadanie”. Sensacyjne wieści z TVP!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: znamy datę rozprawy rozwodowej, która zadecyduje o wszystkim!

Katarzyna Cichopek szaleje na warszawskiej starówce. Fani dopytują, z kim... Odpowiedziała!

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »