Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula już po ślubie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) wstąpili w związek małżeński! Po dwóch latach znajomości postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Wszystko odbyło się z dala od zatłoczonej stolicy i od błysku fleszy. Gratulujemy!

Ich związek utrzymywany był w sekrecie. Raczej nie pojawiali się razem publicznie, nie komentowali też plotek o romansie oraz planowanym ślubie. 

Reklama

Ale teraz to już pewne! 26 września Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula powiedzieli sobie sakramentalne "tak". 

Uroczystość odbyła się z dala od Warszawy - nieopodal Brodnicy. 

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Paweł Małaszyński, Katarzyna Glinka, Andrzej Nejman i Aldona Jankowska. 

Cała ceremonia utrzymywana była w wielkiej tajemnicy, a przecieki o niej pojawiły się w mediach dopiero w dniu ślubu pary. 

Zakochanym zależało na tym, by wszystko odbyło się bez błysku fleszy, w spokojnej i romantycznej atmosferze. 

Z gratulacjami pospieszyli już przedstawiciele Teatru Kwadrat, w którym Żmuda-Trzebiatowska i Kula pracują i gdzie się poznali. 

"Historia jak z filmu, choć wydarzyła się w teatrze. Marta i Kamil. Jedni znajciekawszych aktorów młodego pokolenia. Spotkali się na próbach spektaklu "Ciotka Karola". Potem brawurowo zagrali młode małżeństwo w przedstawieniu "Przez park na bosaka". Razem na scenie, razem w kulisach, i wreszcie razem na całe życie. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - oboje w Zespole Teatru Kwadrat. Połączyła ich sztuka, pasja i miłość. Życzymy Wam pięknego związku pełnego harmonii i uśmiechu. Dumni i szczęśliwi gratulujemy Młodej Parze!- napisano na Facebooku. 

My również dołączamy się do tych gratulacji!

(Agencja TVN/x-news)

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje