Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Nieradkiewicz i Dawid Ogrodnik: Zdradzą płeć dziecka?

Ostatnio w mediach ogłoszono, że Marta Nieradkiewicz (34 l.) i Dawid Ogrodnik (31 l.) zostali rodzicami. Aktor o akcji porodowej ukochanej dowiedział się... na imprezie. Szybko opuścił galę i pojechał do szpitala. Jak czytamy w "Rewii", zdążył powitać na świecie dziecko, lecz ani on ani świeżo upieczona mama nie zdradzili jeszcze jego płci.

Wszystko rozegrało się jak w szalonej komedii romantycznej. Podczas gdy aktorka Marta Nieradkiewicz kończyła pakować ostatnie rzeczy przed pójściem do szpitala, jej mąż Dawid Ogrodnik na gali Bestsellerów Empiku 2017 przygotowywał się do wręczenia jednej z nagród. 

Reklama

Kiedy nagle dostał wiadomość, że ukochana zaczęła rodzić, nie wahał się ani chwili: po prostu wybiegł z gali. Zastąpił go Andrzej Piaseczny. 

Aktor zdążył do szpitala i razem z ukochaną powitał na świecie upragnione dziecko. Wciąż jednak nie wiadomo, czy to syn, czy córka, gdyż aktorska para od zawsze bardzo dba o prywatność. 

Poznali się w opolskim Teatrze im. Jana Kochanowskiego, gdzie zagrali razem w sztuce "Bracia i siostry". Dla nowej miłości aktorka zakończyła wieloletni związek ze scenarzystą "Barw szczęścia" Tomaszem Wasilewskim. Od tamtej pory są nierozłączni, choć wciąż nie wzięli ślubu. 

- Godzenie ze sobą wszystkich obowiązków nie jest prostą sprawą, ponieważ mieszkam jednocześnie w dwóch miastach i jestem na walizkach już ósmy rok - mówiła aktorka. - Żyjemy w czasach, w których często odwlekamy ważne, życiowe decyzje, bo nie chcemy dorosnąć. Sama tak czasem robię. 

Może więc teraz będzie dobry moment, aby pozałatwiać wszystkie sprawy?

***
Zobacz więcej materiałów:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Nieradkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje