Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Manowska rozstała się z facetem

Jak dowiaduje się "Rewia", Marta Manowska wybrała się do egzotycznej Tajlandii.

Reklama

- Już po raz czwarty poleciała do Azji. Zna i kocha Tajlandię, a w Bangkoku czuje się już jak u siebie. Uwielbia podróżować, chce poznawać świat i ludzi - zdradza znajoma Marty Manowskiej.

Z kim tam pojechała? Z kim przechadzała się po pełnych atrakcji ulicach Bangkoku? Wydawać by się mogło, że dziennikarka wybierze się na upragnione wakacje z ukochanym. Tym bardziej że poznali się zaledwie przed kilkoma miesiącami na planie programu "Sanatorium miłości". Wydawało się, że ona i dźwiękowiec Adam, należący do ekipy przygotowującej program, są dla siebie stworzeni!

Niestety, wiele wskazuje na to, że to już przeszłość, bo do Tajlandii Marta wyjechała sama. Na szczęście lubi takie podróże, szczególnie do dalekich, egzotycznych krajów. W swoim życiu zwiedziła już m.in. Filipiny, Kambodżę i Oman.

- W takich dalekich stronach Marta nabiera dystansu do problemów. I z nową energią wraca potem do swoich obowiązków - słyszymy.

Kto wie, może po powrocie z Tajlandii znajdzie wreszcie kogoś odpowiedniego dla siebie. Ma przecież taką szczęśliwą rękę do swatania pięknych par. Tyle wokół niej jest miłości, tylko ona wciąż jest sama. Może już niedługo...

***

Zobacz więcej materiałów:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama