Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Manowska rozstała się z facetem

Marta Manowska (35 l.) po nagraniach do "Rolnika" wyjechała w daleką podróż do Azji. Chciała zapomnieć o rozczarowaniu, jakie ostatnio przeżyła.

Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych. Kilka tygodni temu uległa poważnej kontuzji w trakcie uprawiania ukochanych sportów wodnych. Prezenterka pechowo nadwerężyła sobie ścięgna w czasie wykonywania skomplikowanego manewru na wodzie i musiała przez jakiś czas poddawać się regularnej rehabilitacji...

Reklama

Kiedy już doszła do siebie, znów dopadł ją pech: miała stłuczkę na drodze, gdy jechała na prezentację jesiennej ramówki TVP. Z tego powodu po raz pierwszy w historii nagrań do programu "Rolnik szuka żony" zdecydowano odwołać zdjęcia.

Na domiar złego Martę dopadła infekcja i z gorączką 38 stopni musiała długo leżeć w łóżku...

Ostatnio jednak na szczęście wróciła do zdrowia i kilka dni temu wyjechała wreszcie na zasłużone wakacje. A mogła sobie na nie pozwolić, bowiem programy "Rolnik szuka żony" oraz "The Voice of Senior", które prowadzi, nagrywano z wyprzedzeniem.

- Dzięki temu ekipa, w tym gospodyni, ma teraz wakacje - wyjaśnia w rozmowie z "Rewią" pracownik TVP. Gdzie pojechała Marta Manowska?

Czytaj dalej na następnej stronie...


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama