Reklama
Reklama

Marta Kubacka przekazała nowe wieści. Tak teraz wygląda jej życie

Żona Dawida Kubackiego ma za sobą niezwykle trudne chwile po tym, jak wiosną poważnie zachorowała na serce, a jej życie wisiało na włosku. Teraz cieszy się dosłownie każdą chwilą. W najnowszym poście na Instagramie pokazała, jak obecnie wygląda jej życie.

Marta i Dawid Kubaccy mają za sobą trudne chwile

Kiedy Dawid Kubacki nagle wrócił do domu tuż przed planowanym startem w Vikersund, wszyscy fani skoczka wstrzymali oddech. Początkowo nie było bowiem wiadomo, co jest powodem wyjazdu skoczka. Niedługo później nadeszły niepokojące informacje o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego, Marty. Szybko stało się jasne, że to ważne powody rodzinne skłoniły sportowca do rezygnacji w dalszych konkursach.

Dawid Kubacki zamieścił wówczas wpis, w którym wyjaśnił, że musi teraz zająć się dziećmi, gdyż jego żona jest w ciężkim stanie w szpitalu. Wówczas cała Polska trzymała kciuki za szybki powrót do zdrowia Marty Kubackiej, a fani skoczka wspierali go jak tylko mogli.

Reklama

Na szczęście, dzięki szybkim działaniom lekarzy kobieta powoli zaczęła wracać do zdrowia, choć nie obyło się bez strachu o to, co będzie dalej. W końcu nadeszła też radosna nowina o wyjściu ze szpitala.

"Można powiedzieć, że powoli wracamy do normalności. Nie jest to jeszcze uzyskane w stu procentach, ale małymi krokami to osiągniemy. (...) Patrząc na to, co się działo, można powiedzieć, że mamy drobne problemy. Mam na myśli rehabilitację, czy też pomoc innych osób do pewnych rzeczy, czasem też potrzebuję wyrwać się szybciej z domu, ale to są drobnostki" - powiedział wówczas Dawid Kubacki w rozmowie ze skijumping.pl.

Kubaccy pokazali, jak spędzają czas razem

Choć kobieta ma teraz wszczepiony rozrusznik serca i musi na siebie bardzo uważać, to stara się żyć normalnie. Z pewnością też po takich doświadczeniach jeszcze mocniej docenia każdą chwilę.

Ostatnio zamieściła post, w którym pokazała rodzinną sielankę. Kubaccy spędzili miłą niedzielę na wspólnym wypoczynku wraz z dziećmi. Był czas na wspólne spacery, zabawę, obserwowanie zwierzątek i zrywanie owoców.

Fani w komentarzach nie mogą się nachwalić, jak piękną rodzinę tworzą. Posypało się też wiele życzeń i komplementów.

Zobacz też:

Niespodziewane wieści z domu Kubackich. Prawda o stanie żony Marty wyszła na jaw. Wielkie poruszenie

Żona Kubackiego dostała wolną rękę. Niespodziewane wieści z domu sportowców

Kubacki wygrał i powiedział coś takiego o żonie. Zaraz potem wycofał własne słowa


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kubacka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy