Reklama
Reklama

Marta Kielczyk z TVP miała psychofana. Ledwo uszła z życiem

Marta Kielczyk (48 l.) to jedna z gwiazd Telewizji Polskiej. Kobieta pracuje tam już ponad 23 lata. To właśnie tam jako prezenterka zyskała sympatię i uznanie widzów. Gwiazda wyjawiła niedawno, że jako osoba publiczna spotkała się również z niezbyt przyjemnymi sytuacjami. Wspomniała nawet o psychofanie, który miał na jej punkcie chorą obsesję.

Marta Kielczyk parę dni temu zadebiutowała jako prezenterka "Wiadomości". Dziennikarka z Telewizją Publiczną związana jest już od ponad 23 lat. Marta karierę w mediach rozpoczęła w 1999 roku, kiedy wygrała casting na stanowisko prowadzącej "Panoramy". Od tego czasu pracowała w TVP Info, TVP Polonia, a także TVP. Dzięki temu stała się rozpoznawalna. Niestety miało to i swoją ciemną stronę.

Marta Kielczyk z TVP miała psychofana

Marta Kielczyk w jednym z wywiadów wyjawiła, że kiedy jej kariera nagrała tempa, a ona stała się osobą publiczną, stała się ofiarą stalkingu.

"Najpierw mnie kochał, potem zaczął nienawidzić. Nieustająco pisał do mnie na Facebooku. Wściekł się, że mu nie odpisuję i zaczął pisać do moich znajomych. Kiedy liczba nękanych przekroczyła sto osób, zaczęłam się niepokoić" - powiedziała Marta Kielczyk w wywiadzie dla "Życia na gorąco".

Reklama

Okazuje się, że Marta była tak przerażona psychofanem, że bała się iść na ramówkę TVP. Dziennikarka w wywiadzie wyznała, że mężczyzna raz obiecywał jej kwiaty, z kolei innym razem twierdził, że zrobi jej krzywdę. Po jakimś czasie "fan" przestał się po prostu odzywać, jednak strach, którego doświadczyła, zostanie z nią już na zawsze."Najgorsze jest to, że mnie straszył. Ostatnio bałam się pójść na ramówkę TVP, bo zagroził, że przyjdzie na dzień otwarty do telewizji. Raz obiecywał, że przyniesie kwiaty, innym razem, że zrobi mi jakąś krzywdę - wspominała przed laty dziennikarka, która na szczęście uniknęła bezpośredniego spotkania z prześladowcą. Twierdzi, że pewnego dnia mężczyzna po prostu przestał ją nagadywać" - powiedziała Marta Kielczyk.

Marta Kielczyk - kariera i życie prywatne

Marta Kielczyk urodziła się 23 maja 1974 roku w Siedlcach. Ukończyła Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Rozpoczęła karierę w 1993 roku w Radiu Kolor. Pracowała w Programie I Polskiego Radia, najpierw w "Sygnałach dnia", potem w "Lecie z radiem" i "Czterech porach roku".

W 1999 roku wygrała casting na prezenterów i reporterów TAI i została prezenterką "Panoramy".

W 2015 roku została członkinią Zespołu Języka w Mediach Rady Języka Polskiego. Autorka książki "#WPADKI - @grzechy językowe w mediach".

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony 9". To tam Klaudia zaprosi kandydatów. Dom jest okazały [ZDJĘCIA]

"Opierzona ekspertka" TVP broni swojej stylizacji. O jej kapeluszu było głośno podczas pogrzebu królowej Elżbiety II
Syn wokalisty Bayer Full był porwany: związali mu ręce i nogi, taśmą zakleili usta. Potem padła kwota okupu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kielczyk | TVP | Wiadomości
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy