Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Kaczyńska wkrótce znów zostanie mamą. Będzie trzecia córka?

Marta Kaczyńska (38 l.) ma już dwie córki z poprzedniego małżeństwa. Czy tym razem urodzi syna? Położna z Warszawy dokładnie przyjrzała się prezydenckiej córce i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat płci dziecka.

Małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego nie przetrwało próby czasu, lecz wydało wspaniałe owoce. Mowa o dwóch córkach pary - 15-letniej Ewie i 10-letniej Martynie. 

Reklama

Nowy partner prezydenckiej córki, Piotr, podobnie jak Marta, jest zaprawiony w rodzicielskich obowiązkach. Ma już bowiem troje dzieci. 

Niebawem pociechy pary będą miały rodzeństwo. Kaczyńska jest w ciąży, a poród już tuż-tuż. Ponoć planowany jest na połowę sierpnia. 

Mówi się, że Marta marzy, aby tym razem na świat wydać syna. Okazuje się jednak, że to pragnienie może się nie spełnić. Jak czytamy w "Super Expressie", najprawdopodobniej będzie trzecia córka. 

"Mądrość naszych babć mówi, że płeć dziecka można rozpoznać po kształcie ciążowego brzucha. Jeżeli jest wysoko podniesiony i lekko spłaszczony, to przepowiada córkę, natomiast spiczasty brzuszek zwiastuje synka. Wygląd pani Marty sugeruje, że będzie dziewczynka" - powiedziała Marta Bebeć, położna z Warszawy.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama