Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Kaczyńska urodziła! Oto, jak zareagowała jej córka Ewa. A Martynka?

Marta Kaczyńska (38 l.) urodziła! Jak na nowego członka rodziny zareagowały jej córki - Ewa (15 l.) i Martynka (11 l.)? Sporo na ten temat mogą powiedzieć publikacje w mediach społecznościowych jednej z dziewczynek.

Marta Kaczyńska ma dość skomplikowane życie uczuciowe. Miała dwóch mężów, a niedawno wzięła trzeci ślub, z biznesmenem Piotrem. Uroczystość była dość skromna, uczestniczyli w niej najbliżsi młodej pary. 

Reklama

Wzburzenie u części osób wzbudzał nie tylko ślub Kaczyńskiej, ale także fakt, że podczas ceremonii Marta była w zaawansowanej ciąży. A przecież kojarzona jest z raczej konserwatywnym światopoglądem i tradycyjnymi wartościami. 

Niektórzy nie przepadają za Kaczyńską, lecz po stronie Marty stoją jej córki, Ewa i Martyna. Gdy po publikacji na Instagramie ślubnego zdjęcia na ich mamę spadła lawina krytyki, młodsza z dziewczynek wzięła Kaczyńską w obronę. Odpisywała internautom na uszczypliwe komentarze. Apelowała, by "zajęli się swoim życiem". 

Ona i jej siostra chyba cieszą się szczęściem matki oraz tym, że... rodzina właśnie się powiększyła. Kaczyńska 7 sierpnia urodziła! 

Jak konkretnie na dobrą nowinę zareagowała Ewa? O tym możemy przekonać się na jej InstaStory. Zaraz po porodzie starsza córka Marty napisała: "Zgadnijcie, co właśnie się stało...?", a następnie opublikowała zdjęcie noworodka! 

Powściągliwa jest z kolei Martynka. Do tej pory w mediach społecznościowych nie podzieliła się radością z narodzin brata lub siostry.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje