Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Kaczyńska ponownie wychodzi za mąż? I... jest w ciąży?!

Co za news! Jak przekonuje jeden z tabloidów, Marta Kaczyńska (37 l.) szykuje się do ślubu, i to nietypowego! A to nie koniec rewelacji. Ponoć prezydencka córka po raz trzeci zostanie nie tylko żoną, ale też matką!

Życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej budzi spore zainteresowanie. Zwłaszcza, że już dwukrotnie wychodziła za mąż! Córka Lecha Kaczyńskiego spotykała się z Piotrem Smuniewskim, którego poślubiła w 2002 roku. Po rozwodzie związała się z Marcinem Dubienieckim. Para wzięła ślub w 2007 roku, lecz i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. 

Reklama

Dziś Dubieniecki układa sobie życie u boku innej kobiety, a i Marta nie jest samotna. Już od przeszło roku w mediach pojawiają się informacje, że jej serce jest zajęte przez biznesmena Piotra. 

Mężczyzna niejednokrotnie towarzyszył Kaczyńskiej podczas publicznych wyjść. Można zatem powiedzieć, że ich związek jest oficjalny. Co więcej, zakochani ponoć szykują się do ślubu! Jak czytamy w "Fakcie", będzie to wyjątkowa ceremonia - tzw. ślub jednostronny. Tylko Marta na koniec małżeńskiej przysięgi ma wypowiedzieć słowa: "Tak mi dopomóż, Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci". 

"Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii" - opowiada informator tabloidu. 

Kaczyńska może składać przysięgę przed ołtarzem, ponieważ wcześniej uzyskała decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z pierwszym mężem. 

Kiedy zatem odbędzie się trzeci ślub prezydenckiej córki? Tego jeszcze nie wiadomo. Zwłaszcza, że może to nie być jedyna zmiana w jej życiu. Gazeta bowiem przekonuje, że Marta Kaczyńska... jest w ciąży! Dziecko jej i Piotra ma przyjść na świat w sierpniu. 

Kaczyńska ma już dwie córki z małżeństwa z Dubienieckim. Ponoć marzy jeszcze o synku. Czy to marzenie się spełni?

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje