Reklama
Reklama

Marta Budzyńska została prowadzącą nowego magazynu informacyjnego "Raport Dnia" w Polsat News

Marta Budzyńska od wielu lat spełnia się w telewizji jako gospodyni programów informacyjnych. Niedawno została prowadzącą nowego wieczornego magazynu informacyjnego "Raport Dnia" w Polsat News.

"Raport Dnia": podsumowanie najważniejszych informacji z kraju i ze świata

"Raport Dnia" jest programem podsumowującym najważniejsze informacje mijającego dnia. Wydanie można też oglądać w soboty, wtedy poruszane są w nim najważniejsze tematy kończącego się tygodnia. Widzowie mogą oglądać wieczorny magazyn informacyjny od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00 na antenie Polsat News. Magazyn ruszył 20 lutego.

Marta Budzyńska została prowadzącą programu "Raport Dnia"

Do grona prowadzących "Raportu Dnia" dołączyła Marta Budzyńska, która dawniej odpowiadała za część wydań "Raportu". Dziennikarka była również jedną z prowadzących porannego pasma "Nowy Dzień z Polsat News".

Reklama

"To program newsowy, w którym prowadzę widza przez temat, opowiadam historię, wspierając się najważniejszymi wypowiedziami, które padły przez cały dzień. Są oczywiście materiały, które są osadzone w newsie, ale dają spojrzenie z innej strony. Reagujemy na bieżące wydarzenia" - mówił Marta Budzyńska

Marta Budzyńska z telewizją Polsat związana jest od 2017 roku. Wcześniej przez 10 lat pracowała dla Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła "Panoramę" oraz "Wiadomości". Doświadczenie zawodowe nabywała w redakcji zagranicznej, odpowiadała również za przedstawienie "Informacji Ekonomicznych", a także relacjonowała wydarzenia na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dziennikarka w swojej pracy poruszała szereg aktualnych zagadnień społecznych, gospodarczych oraz politycznych.

Zobacz też:

Agnieszka Gozdyra trafiła do szpitala. Co się stało? "Trzymajcie kciuki"

Agnieszka Gozdyra znika z anteny! Opowiedziała o problemach zdrowotnych

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jacek Gasiński - polski korespondent Polsatu na Ukrainie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Budzyńska | Polsat | raport dnia | Nowy dzień z Polsat News
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy