Reklama
Reklama

Marta Andretti bierze rozwód! Siostra Joanny Krupy rozstaje się z kierowcą wyścigowym!

Marta Andretti to siostra słynnej Joanny Krupy. O modelce zrobiło się głośno kilka lat temu za sprawą jej bajkowego ślubu z kierowcą wyścigowym Markiem Andrettim. Teraz gwiazda zszokowała informacją o rozwodzie. Co się stało?


Marta Andretti to młodsza siostra Joanny Krupy. Celebrytka jeszcze parę lat temu próbowała podbić polski show-biznes, jednak nie udało się jej zrobić kariery jak jej siostra. Gwiazda przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i tam robiła karierę jako modelka. Zainteresowanie polskich mediów przyniósł jej ślub z zawodowym kierowcą rajdowym, Markiem Andrettim.

Reklama

Marta Andretti rozwodzi się z mężem!

Po czterech latach od ślubu Marta Andretti poinformowała na Instagramie, że rozstała się z mężem. Fani i fanki gwiazdy już dawno zauważyli, że modelka, która dotychczas lubiła chwalić się swoim prywatnym życiem i kulisami związku, przestała publikować wspólne zdjęcia z mężem. Gwiazda postanowiłam wyjaśnić, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

Celebrytka podkreśliła, że z mężem rozstaje się w zgodzie. Para uznała, że nie są już razem szczęśliwi i najlepiej będzie, jeśli się rozstaną. Marta Andretti życzy swojemu byłemu partnerowi, aby dobrze mu się wiodło.

Zobacz także: 

Dorota Wellman nie wytrzymała. Te słowa zabolą wszystkie internetowe gwiazdki

Młynarska o szczepieniach na COVID-19! "Ja tam chcę żyć"

Rewolucja w życiu Grażyny Torbickiej i jej męża!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy