Reklama
Reklama

Markowska cała w skowronkach. Pierwszy raz pokazała nowego partnera

Patrycja Markowska po rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem Jackiem Kopczyńskim postanowiła związać się z mężczyzną, którego zna od dawna. Wokalistka długo zwlekała z pokazaniem swojej nowej miłości światu. Jednak w końcu się doczekaliśmy. Na Instagramie córki Grzegorza Markowskiego pojawiło się pierwsze zdjęcie z nowym partnerem. Nadal jest bardzo tajemniczo.

Patrycja Markowska (sprawdź!) i Jacek Kopczyński ogłosili wieści o rozstaniu w 2022 roku. Para pozostawała w nieformalnym związku od 2008 roku. Natomiast na początku 2023 roku Kopczyński zaczął być widywany z nową partnerką u boku. Wtedy to Markowska pierwszy raz publicznie opowiedziała o rozstaniu z ojcem swojego nastoletniego syna Filipa. 

Reklama

Patrycja Markowska znów zakochana. Pierwszy raz pokazała nowego partnera

Jednak córka wokalisty Perfectu nie pozostaje bierna i także układa już sobie życie na nowo. Wokalistka wyznała ostatnio, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna i znów jest zakochana. Wybrankiem jest warszawski restaurator Tomek. Najciekawsze jest to, że para zna się już od kilkunastu lat.

Patrycja Markowska długo zwlekała z pokazaniem partnera światu, jednak w końcu odważyła się także na ten krok. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się pierwsze zdjęcie z nową miłością. 

Na fotografii widzimy, jak ukrywający twarz za kowbojskim kapeluszem mężczyzna, wtula się w Patrycję.

"Ferie" - podpisała krótko fotografie piosenkarka.

Cóż nadal jest bardzo tajemniczo. 

Zobacz też:

A dopiero Markowska oficjalnie ogłaszała romans, a tu nagle takie wieści. W rodzinie poruszenie

Markowska drżała, że nie znajdzie już miłości. Smutna prawda wyszła na jaw

Co za wieści od Markowskiej. Dopiero mówiła o szczęściu a tu nagle takie plotki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy