Reklama
Reklama

Mariola z "Sanatorium miłości" miała wypadek. Konieczna była operacja

Mariola Baruk z "Sanatorium miłości" musiała poddać się operacji. Nie maiła wyboru. Bez tego musiałaby zrezygnować ze swojej pasji, jaką są skoki spadochronowe. Kuracjuszka przechodzi rekonwalescencję i czeka na kolejny skok.

"Sanatorium miłości" Mariola i jej pasja

Mariola Baruk szybko podbiła serca widzów w "Sanatorium miłości 4". Okazała się przebojowa i pełna energii. Znalazła w programie przyjaciół. Anna Zięba, z którą razem zajmowała pokój w czasie kręcenia show, stała się jej powierniczką i przyjaciółką. Niestety relacja z Piotrem Langefortem, z którym połączyła ją wyjątkowa więź, nie zmieniła się w nic więcej. To on nazwał ją "Lucy". Jednak Mariola nie należy do osób, które rozpaczają. Ma swoje życie w Stanach i wielką pasję - latanie.

Reklama

"Sanatorium miłości". Mariola musiała przejść operację

Mariola Baruk z "Sanatorium miłości 4" dała się poznać, jako pełna werwy kuracjuszka. Mieszkająca w Stanach Zjednoczony seniorka zaprzecza stereotypom o kobietach po 60. Jest bardzo aktywna, a jej pasją są... skoki spadochronowe! Kobieta jest członkinią jednego z klubów spadochronowych i ma na koncie  ponad 1600 skoków ze spadochronem, które wykonała w różnych zakątkach świata!

Taki sport jest jednak bardzo niebezpieczny i wiąże się z kontuzjami. Półtora roku temu podczas jednego ze skoków Mariola maiła wypadek. Niebezpieczny incydent zakończył się tym, że kuracjuszce wypadł bark.

"Nagle poczułam ból, na szczęście udało mi się dosięgnąć linek spadochronowych i gdy pociągnęłam za nie, bark wrócił na miejsce. Bezpiecznie wylądowałam" - wspomina wypadek Mariola.

Jeszcze kilkukrotnie musiała jechać na ostry dyżur, by go ponownie nastawiono. Mimo incydentu Mariola Baruk nie zrezygnowała ze swojej spadochronowej pasji. Lekarze postawili jednak pewien warunek.

"Chirurg zapowiedział mi, że jeśli chcę nadal latać, to muszę się zoperować, bo inaczej wszystko może się skończyć tragicznie" - wyjaśnia Mariola w rozmowie z "Na żywo".

"Sanatorium miłości" Mariola czeka na kolejny skok ze spadochronem

Mariola nie miała wyjścia. Musiała poddać się operacji. Bohaterka "Sanatorium miłości" jest już po zabiegu, a lekarze zapewniają, że do jesieni powróci do pełni sił. 

Mariola już czeka na to, by znowu skoczyć ze spadochronem.

Zobacz też:

Mariola z "Sanatorium miłości 4" odwiedziła Polskę. Z kim spędza czas? Co ze spotkaniem z Piotrem?

"Sanatorium miłości 4": Piotr Hubert ma plany wobec Marioli: "Gdzieś razem pojedziemy"

"Sanatorium miłości 4". Co z Mariolą i Piotrem Hubertem? Czy zrobią kolejny krok?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy