Reklama
Reklama

Mariola Bojarska-Ferenc skomentowała zachowanie Pauliny Smaszcz. Nowa awantura w show-biznesie?

Mariola Bojarska-Ferenc (62 l.) to polska gimnastyczka artystyczna, dziennikarka, a także producentka filmowa. 62-latka postanowiła niedawno wypowiedzieć się na temat publicznego prania brudów przez byłych małżonków. Okazuje się, że nawiązała też do Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz od kilku miesięcy atakuje Macieja Kurzajewskiego

W ciągu ostatnich kilku miesięcy w mediach pojawiają się coraz nowsze doniesienia w związku z publicznym konfliktem między Pauliną Smaszcz a jej byłym mężem Maciejem Kurzajewskim. Kobieta atakowała w social mediach swojego ex, a także jego nową ukochaną Katarzynę Cichopek.

Mariola Bojarska-Ferenc komentuje konflik Smaszcz i Kurzajewskiego

Mariola Bojarska-Ferenc pojawiła się niedawno na jednym z wydarzeń show-biznesowych. Kobieta chętnie pozowała na ściance, a także udzielała wywiadów. W jednym z nich wyjawiła, jak według niej powinni zachowywać się ludzie po rozstaniu. Nie miała litości dla Pauliny Smaszcz.

Reklama

W rozmowie z dziennikarzami serwisu pudelek.pl gwiazda wyznała, że złe mówienie o swoich byłych jest czymś nawet bardziej niż tylko krępującym. Według niej ex należy wspominać tylko i wyłącznie pozytywnie.

"Nie powinno się w ogóle wypowiadać źle o swoich byłych, to jest w ogóle upokarzające. Jeśli już byliśmy z danym człowiekiem, to dobrze mówić o nim w superlatywach, albo w ogóle nic nie mówić. Uważam też, że nie powinno się mówić o swoich byłych, mając obecnych i lansować się, jak to robią też niektóre osoby, i w kółko, od lat, ciągle powtarzane jest to samo nazwisko, a już są w innej relacji" - powiedziała Bojarska-Ferenc.

Bojarska-Ferenc poznała Smaszcz i Kurzajewskiego, kiedy byli parą

W dalszej rozmowie z reporterami powiedziała, iż znała Maćka i Paulinę, kiedy ci byli jeszcze parą. "Kobieta petarda" nie ma przy sobie osoby, która by ją uspokoiła.

Bojarska-Ferenc przyznała też, że w mediach pojawiło się sporo artykułów na temat Smaszcz i Kurzajewskiego. Według niej, gdyby te publikacje nie powstały, to była żona Macieja, wcześniej mogłaby zakończyć ten temat.

Paulina Smaszcz jeszcze nie odniosła się do słów swojej koleżanki. Można się jednak spodziewać, że 49-latka to zrobi i odpowie na zaczepkę Bojarskiej-Ferenc w swoim stylu. Podobne sytuacje z przeszłości jasno to sugerują.

Paulina Smaszcz nie daje o sobie zapomnieć

Paulina Smaszcz jakiś czas temu postanowiła wrócić do social mediów. Była Kurzajewskiego zaskoczyła nagraniem, na którym pokazała się w dość odważnym wydaniu. Do piosenki Miley Cyrus 49-latka postanowiła zatańczyć autorski układ. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie miała na sobie bielizny. "Kobieta petarda" na filmiku ma na sobie klasyczną marynarkę, pod którą nie założyła stanika.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz w wulgarnych słowach rozprawia się z hejterami i opowiada o menopauzie

Paulina Smaszcz z synem Franciszkiem koniarsko wkraczają w Nowy Rok. Internauci zarzucają: "To ściema"

Paulina Smaszcz nie zna granicy tabu. Zwierza się z problemów, a internauci dalej swoje!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy