Reklama
Reklama

Marina Łuczenko-Szczęsna chwali się angielskim synka. Liam śpiewa jej piosenkę

Marina Łuczenko-Szczęsna (33 l.) pochwaliła się niedawno tym, jak jej synek pięknie śpiewa po angielsku. Okazuje się, że nie jest to byle jaki utwór. Autorką jest mama Liama. Internauci byli zachwyceni 4-latkiem.

Marina Łuczenko-Szczęsna zmagania swojego ukochanego ogląda w telewizji, ponieważ nie udało jej się dotrzeć do Kataru. Wokalistka oraz jej synek Liam kibicują biało-czerwonym z domu. Marina postanowiła zagrzać do walki reprezentację, wypuszczając własną mundialową piosenkę.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje śpiewającego Liama

Marina Łuczenko-Szczęsna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto przepełnione jest prywatnymi zdjęciami i nagraniami. Niedawno postanowiła pochwalić się swoim obserwatorom, jak spędza czas u boku swojego uroczego synka. Okazuje się, że dziecko odziedziczyło po niej talent muzyczny.

Reklama

Celebrytka w najnowszym poście umieściła nagranie, na którym można wyraźnie usłyszeć, jak czterolatek śpiewa jej piosenkę "This is the moment". Utwór został nagrany po angielsku i okazuje się, że maluch doskonale posługuje się tym językiem.

"Kiedy Twój 4-letni syn śpiewa Twoją piosenkę - bezcenne. LIAM" - napisała dumna Marina.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była zachwycona tym, jak Liam pięknie śpiewa, inni z kolei wróżyli mu karierę "śpiewającego bramkarza".

"Ej serio, jak na 4-latka on ma ogromne predyspozycje muzyczne"

"To teraz zagwozdka piłkarz czy muzyk"

"4 lata i tak potrafi zaśpiewać po angielsku! Mówcie co chcecie - przyznaję, że nie śledzę Mariny na bieżąco i nie wiem, na jakim etapie językowym jest Liamek, ale nawet jeśli po prostu nauczył się tej piosenki i wymowy jej tekstu po angielsku, to i tak SZACUN!!!"

Zagraniczne media piszą o Marinie Łuczenko-Szczęsnej

Brytyjski portal "The Sun" opublikował w sieci artykuł na temat Wojtka Szczęsnego. Napisano między innymi o jego karierze od młodości, a także o nieszczęśliwym wypadku. W wieku 17 lat Szczęsny złamał oba ramiona, co mogło zakończyć jego piłkarską karierę. On jednak nie poddał się i dążył do sukcesu.

Z kolei Marinę Łuczenko gazeta określiła mianem "oszałamiającej gwiazdy pop". Opisano również historię ich miłości, ślubu oraz wspomniano synka Liama. Dumna Marina postanowiła opublikować link do artykułu na swoim Instagramowym koncie, aby każdy internauta mógł go przeczytać.

Zobacz też:

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko - historia ich miłości

Wojciech Szczęsny miał siostrę, która zginęła w tragicznych okolicznościach. Mama opowiedziała o rodzinnym dramacie

Katar 2022: Marina Łuczenko wybrała się na pokaz Macieja Zienia bez zgody Wojciecha Szczęsnego?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Liam Szczęsny
Reklama
Reklama
Reklama