Reklama
Reklama

Marina Łuczenko i Mrozu byli w ukrytym związku. Po ujawnieniu go doszło do rozstania

Marina Łuczenko (33 l.) i Łukasz Mróz (36 l.) byli w związku na przełomie lat 2010/2011. Początkowo ukrywali swoją relację, mimo że widywano ich razem na różnych imprezach. W końcu Marina Łuczenko i Mrozu potwierdzili łączące ich uczucie. Niestety, na rozstanie nie trzeba było długo czekać. Para rozeszła się już po kilku miesiącach. Jak wyglądała ich miłosna historia? Dlaczego początkowo nie mówili głośno o swojej relacji?

Marina Łuczenko jest znaną piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką o ukraińskim pochodzeniu. Muzyka była jej pasją od dziecka, z powodzeniem uczestniczyła w różnych konkursach. 

Marina Łuczenko zyskała dużą popularność w 2008 roku, kiedy wystąpiła w tanecznym show. Wokalistka miała również epizody aktorskie. Marina Łuczenko zagrała w teatrze, a także w znanym polskim serialu. 

Łukasz "Mrozu" Mróz jest znanym, polskim piosenkarzem, autorem tekstów, kompozytorem i producentem muzycznym. W 2009 roku wydał album studyjny, a tytułowy singiel z tej płyty stał się przebojem. Od tego czasu Mrozu zyskał popularność w show - biznesie.

Reklama

Dlaczego Marina Łuczenko i Mrozu ukrywali swój związek?

Marinę Łuczenko i Mroza zaczęto widywać na imprezach w 2010/2011 roku. Fani spekulowali, że muzycy są w związku, ponieważ nigdy nie szczędzili sobie czułości. Zarówno Marina, jak i Mrozu dementowali plotki o poważnej relacji. 

Marina Łuczenko i Mrozu ukrywali swój związek, aby zwrócić uwagę fanów na twórczość muzyczną, a nie na uczucie między nimi. Zależało im na tym, żeby nie skupiano się na ich życiu prywatnym, lecz na muzyce, którą komponowali. 

Kiedy związek Mariny Łuczenko i Mroza wyszedł na jaw?

Związek Mariny Łuczenko i Mroza wyszedł na jaw w styczniu 2011 roku podczas emisji znanego programu śniadaniowego. To właśnie wtedy muzycy postanowili pochwalić się łączącym ich uczuciem.

Marina Łuczenko i Mrozu twierdzili, że ich związek narodził się ze wspólnej pasji, jaką była muzyka. Podczas transmisji programu artyści zdradzili również szczegóły swojej muzycznej współpracy. Mrozu miał nagrać dla Mariny piosenki na jej debiutancki album

Od tej pory Marina Łuczenko i Mrozu publikowali wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, nawet z prywatnych imprez. Muzycy wystąpili razem na sylwestrowym koncercie, na którym zaśpiewali wspólny utwór. 

Fani byli zachwyceni ich związkiem, który rozpoczął się od wspólnej pasji. Uważano, że Marina Łuczenko i Łukasz Mróz tworzyli udaną relację, ponieważ oboje są utalentowanymi muzykami.

Marina Łuczenko i Mrozu - kulisy rozstania

Marina Łuczenko i Mrozu rozstali się już po kilku miesiącach. Marina Łuczenko w marcu 2011 roku opublikowała post w swoich mediach społecznościowych, w którym wyznała, że jest wolna. Początkowo muzycy nie chcieli wypowiadać się na temat swojego rozstania. 

Marina Łuczenko i Mrozu nie rozstali się w atmosferze skandalu, chociaż ich zerwanie i tak poruszyło świat show-biznesu. Marina w jednym z wywiadów postanowiła odnieść się do rozstania z Mrozem.

Mrozu nie odniósł się do rozstania z Mariną Łuczenko. Wokalista pojawił się na tej samej imprezie, jednak nie udzielił odpowiedzi na temat zakończenia relacji z Mariną. O piosenkarkę również został zapytany w znanym talk-show. Podczas transmisji także nie chciał rozmawiać o byłej partnerce. 

Do tej pory nie poznaliśmy dokładnej przyczyny rozstania Mariny Łuczenko i Łukasza Mroza. Obecnie piosenkarka jest żoną Wojciecha Szczęsnego, z którym ma jednego syna - Liama. Z kolei Mrozu nie chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. W ostatnim czasie nie potwierdził żadnego związku.

CZYTAJ TAKŻE:

Joanna Opozda i Antek Królikowski pierwszy raz zgodni. Rozwód już niebawem? Aktorka zmienia pozew!

Kto wygra "The Voice Kids"? Widzowie stawiają na Martynę Gąsak

Polka idzie jak burza w amerykańskim "Idolu"! Karolina Baran ma szansę wygrać program?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Łukasz "Mrozu" Mróz
Reklama
Reklama
Reklama