Reklama
Reklama

Marianna Schreiber pokazała zdjęcie z mężem! Czyżby kryzys w małżeństwie?

Marianna Schreiber w końcu wrzuciła na Instagrama zdjęcie z mężem. Nie jest tajemnicą, że nie pochwala on udziału żony w "Top Model". Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, na niektóre żona posła odpowiedziała. Jej wpisy sugerują, że w małżeństwie nie do końca wszystko gra.

Marianna Schreiber zaskoczyła widzów zgłoszeniem do programu "Top Model". Nie konsultowała tej decyzji z mężem, Łukaszem Schreiberem, który jest obecnie ministrem z ramienia PiS. Co więcej, wyznała, że nie pochwala on tego, ponieważ różni ich wizja rodziny. 

Mimo braku wsparcia ze strony najbliższych i niskiej samooceny, 29-latka wystąpiła w pierwszym odcinku i przeszła dalej. Od tamtej pory nie cichną spekulacje dotyczące jej małżeństwa. Pojawiły się plotki, że udział w show może podzielić parę i doprowadzić do rozwodu. 

Reklama

Jednak Marianna za każdym razem ucina temat i zapewnia, że każdy z małżonków ma prawo realizować siebie i swoje pasje. Ostatnio zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie, które opatrzyła tekstem piosenki o miłości. Dodała też fragment wywiadu, w którym powiedziała: "Mężowi na pewno niełatwo zaakceptować ten pomysł, ale na koniec pokazuje mi, że mnie kocha i dzielnie dźwiga moje decyzje".

Komentarze pod postem były bardzo pozytywne. Ludzie życzyli parze powodzenia, miłości i wytrwałości. Pod niektórymi pojawiły się odpowiedzi Schreiber, które różnie można odbierać. Sugerują, że w małżeństwie są trudności, ale jest nadzieja, że uda się to przetrwać. Jak jest naprawdę? Tego raczej szybko się nie dowiemy, bo zamieszanie wokół 29-latki, ewidentnie sprzyja jej w promowaniu swojego nazwiska w mediach społecznościowych. W myśl starej zasady: "nie ważne, jak mówią, ważne, żeby mówili".

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Schreiber | Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama