Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Margaret oburzyła swoich fanów! "Tfu! Myślałem, że jesteś osobą godną szacunku"

Margaret (26 l.) opublikowała na swojej stronie klip znanej pary gejów - Jakuba i Dawida. Część fanów zareagowała na taką otwartość entuzjastycznie, inni nie kryli w komentarzach oburzenia.


Jakub Kwieciński i Dawid Mycek to para, która słynie z tworzenia własnych klipów dla znanych artystów. Zaczęło się od słynnego duetu Roxette, potem był klip dla Mariah Carey, RedOne i Beaty Kozidrak. Para niedawno wzięła ślub na Maderze, a podczas pobytu na wyspie wraz ze znajomymi nakręciła video do piosenki Margaret "Super Human".

Reklama

Piosenkarce tak spodobało się nagranie chłopaków, że postanowiła umieścić je na swoim profilu na Facebooku wraz z życzeniami ślubnymi dla nowożeńców. Post wzbudził ogromne zainteresowanie. W ciągu kilku dwóch dni wideo obejrzało ponad 100 tysięcy osób, reakcje są jednak różne.

"Brawo Margaret. Widać, że jesteś piosenkarką na zachodnioeuropejskim i światowym poziomie, również w kwestii podejścia do fanów" - można przeczytać. Ale nie brakuje też głosów krytyki: "Tfu! Myślałem, że jesteś osobą godną szacunku Margaret. Ulegasz tej durnej modzie na tolerancje, która jest zarazą. Obrzydlistwo i skrzywienie społeczne". Po tym poście kilkuset oburzonych fanów cofnęło polubienie profilu gwiazdy.

Co ciekawe, piosenkarka zdecydowała się na ten krok, wiedząc, że może się to nie spodobać części jej publiczności. Według przytoczonej na profilu Jakuba i Dawida rozmowy, chłopcy uprzedzali ją, że za ten krok spadnie na nią fala krytyki.

"Mam tego świadomość, tym bardziej trzeba ludzi tym zasypywać, żeby stało się to dla nich normalne" - odpowiedziała Margaret.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje