Reklama
Reklama

Marek Siudym żadnej pracy się nie boi. "Wszystko, co przeżyłem procentuje"

Marek Siudym jest dumny z tego, że w swoim życiu mógł wykazać się nie tylko na scenie. Był w wojsku, pracował jako taksówkarz. Przytacza zabawną anegdotę z tego okresu.

Marek Siudym jeździł na taksówce

Marek Siudym (73 l.) jest jednym z popularniejszych  polskich aktorów. Zagrał w "Misiu", "Konopielce", "Bogach", czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Popularność zdobył dzięki "Kabaretowi Olgi Lipińskiej". Widzowie chętnie oglądali go w takich serialach jak "Dom", "Lokatorzy", "Barwy szczęścia" czy "Złotopolscy".

Siudym w rozmowie z Plejadą przyznał, że nie zawsze  jego aktorska kariera toczyła się tak, jakby sobie tego życzył. Były takie okresy w jego życiu, kiedy w trosce o najbliższych musiał zająć się czymś innym niż występy na scenie czy przed kamerą. Artysta zarabiał na życie jako taksówkarz. Po latach z rozbawieniem wspomina tamten czas. 

Reklama

Marek Siudym uważa, że tamte doświadczenia bardzo mu się przydały. 

Aktor twierdzi, że dzięki temu, że sprawdził się w innym zawodzie pozwoliło mu na pewien komfort i spokój. Wie, że w razie kłopotów poradzi sobie w każdej sytuacji.

Marek Siudym: wiek, kariera

Marek Siudym związany był z Łodzią. Tam się urodził i zdawał egzaminy do Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi. Niestety wyniki egzaminu maturalnego przekreśliły jego plastyczną karierę. Po odbyciu służby wojskowej rozpoczął naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Występował w stołecznych teatrach Rozmaitości, Komedia, Kwadrat. Dobrze czuł się w roli kabareciarza. Współtworzył grupę kabaretową Kur, występował u Olgi Lipińskiej oraz miał kilka solowych programów satyrycznych.
W 2007 roku zajął dziewiąte miejsce w pierwszej edycji programu Polsatu "Jak oni śpiewają".

Zobacz też:

Joanna Opozda i Antek Królikowski - historia burzliwego związku

Wojtek z Zanzibaru wykorzystał celebrytów? Właściciel Pili Pili ma kłopoty

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pogratulowała Opoździe narodzin syna. Zaskakujące słowa!

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Siudym
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy