Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marek Kondrat i Antonina Turnau: Takie imię nosi córka pary

Na co dzień mieszkają za granicą, z dala od wścibskich paparazzich. Do kraju musieli przyjechać w związku z przykrym wydarzeniem.

Marek Kondrat (68 l.) z żoną Antoniną Turnau (30 l.) w Hiszpanii wychowują córeczkę, 9-miesięczną Helenkę - donosi tygodnik "Dobry Tydzień". Tuż przed Bożym Narodzeniem zawitali jednak do Krakowa, by spędzić świąteczny czas z bliskimi.

Reklama

Dla obojga małżonków to miasto jest miejscem ich urodzenia, bardzo kochają gród Kraka. Tym razem czekała ich w kraju także smutna uroczystość.

22 grudnia na Cmentarzu Rakowickim odbył się pogrzeb dziadka Antoniny, Franciszka Barfussa (+94 l.). Był muzykologiem, wieloletnim kierownikiem muzycznym Teatru im. Juliusza Słowackiego i wykładowcą szkoły aktorskiej.

Po uroczystościach żałobnych rodzina spotkała się w winiarni Kondrata. Aktor z czułością nosił córeczkę na rękach i z miłością spoglądał na żonę.

- Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje się ojcostwu. Mała Helenka skradła jego serce - zdradza "Dobremu Tygodniowi" znajomy aktora.

***


Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje