Reklama
Reklama

Marcinkiewicz przed trzecim ślubem zdradził coś niespodziewanego o młodej wybrance. To dla niego oczywiste

Kazimierz Marcinkiewicz (64 l.) szykuje się do trzeciego ślubu. Choć niektórzy mogą spodziewać się hucznej imprezy, zakochani zapewniają, że ta będzie skromna i utrzymana w tajemnicy. Według wybranki Kazimierza, ludzie o wszystkim dowiedzą się "dużo później". Mimo to, przygotowania widocznie budzą wiele emocji, bo nawet Kazimierzowi trudno przychodzi trzymanie języka za zębami. W najnowszym wywiadzie zdradził kilka ważnych aspektów dotyczących zbliżającej się wielkimi krokami uroczystości...

Kazimierz Marcinkiewicz zaręczony. Narzeczona wygadała się nt. przygotowań

Kazimierz Marcinkiewicz zaręczył się i już rozpoczął przygotowania do ślubu. Informacje na temat planów znanego 64-latka budzą wiele emocji. Szczególnie że jego wybranka z przyjemnością zdradza szczegóły w sieci.

"Sukienka już jest i nie będzie żadnych tiuli, księżniczek. Prosta, skromna, ale za to bardzo krótka, z długim wycięciem na plecach. O tym, że jesteśmy już po ślubie, dowiecie się dużo później, zdradzę kiedyś kilka kadrów z tego dnia. Skromność. Szczęście. Miłość. Bez balu" - zapowiedziała niedawno w mediach społecznościowych. 

Reklama

Kazimierz Marcinkiewicz szczerze o ślubnych planach

Kazimierz Marcinkiewicz również chce, by wesele było kameralne i skromne. Nie zabraknie eleganckich rozwiązań, ale mimo wszystko ma być... oszczędnie. Wiele wskazuje na to, że powodem takiego podejścia jest to, że Kazimierz stanie na ślubnym kobiercu po raz trzeci. 

W najnowszym wywiadzie mężczyzna rzucił więcej światła na nadchodzącą ceremonię. W rozmowie z "Fakt Live" wypowiedział się na temat aktualnego etapu przygotowań. 

"Mogę powiedzieć, że się zaręczyłem. Poprosiłem o rękę moją wybrankę, właściwie to ja jestem jej wybrankiem, nie ona moim, więc oczywiście, że planujemy ślub" - wyznał były premier, ale nie chciał rozmawiać o szczegółach ceremonii.

Kazimierz Marcinkiewicz w przeszłości. Dwa związki zakończone fiaskiem

Jak wcześniej układało się życie miłosne Kazimierza Marcinkiewicza? Pierwsze małżeństwo zakończył w 2009 roku, a w czasie jego trwania para doczekała się czterech pociech. Ku zdziwieniu wielu drugi ślub miał miejsce już w 2009 roku. Dopiero w 2018 doszło do rozwodu. Jego aktualną ukochaną jest Martyna Kinastowska, bizneswoman i artystka.

Czy teraz Kazimierz odnalazł swoje szczęście? Wiele wskazuje, że nowa wybranka poważnie traktuje ich związek. Kobieta nie ma trudności, by odpierać internetowych krytyków i chętnie wchodzi z nimi w dyskusje. Nie ma też problemów, by bronić ukochanego.

Martyna Kinastowska tak reaguje na krytykę

Jak Martyna radzi sobie z przykrymi słowami od ludzi? Krótko i dosadnie. Oto przykład.

"Odpowiem krótko. Zawsze znajdą się ludzie, którzy źle życzą, anonimowe sfrustrowane miernoty, leżące na kanapie w czterech ścianach, pasożyty i nieroby, nie śpią, tylko warują po nocy, polują na ludzi, jak im dogryźć, papierowe tygrysy. I tak naprawdę nie chodzi im o nas, ale o nich samych. Spójrzcie na to inaczej, zdrowiej. Winne jest nie nasze kolorowe życie, tylko ich zbyt szare" - napisała niedawno Martyna w mediach społecznościowych, a Kazimierz, widocznie dumny z przyszłej żony, udostępnił słowa ukochanej. 

Czytaj też:

Partnerka Marcinkiewicza ma dość. Niespodziewanie wbija szpilę jego byłej żonie

Młoda ukochana Marcinkiewicza przerwała milczenie. Odsłoniła kulisy związku

Ona podbiła serce Marcinkiewicza. Nowe wieści o tajemniczej "Martynce"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kazimierz Marcinkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy