Reklama
Reklama

Kazimierz Marcinkiewicz przekazał dobre wieści. Zdradził plany dotyczące ślubu. I to jakie

Kazimierz Marcinkiewicz układa sobie życie u boku tajemniczej blondynki. Ciemnowłosa Martyna na dobre zawróciła w głowie byłemu premierowi. Zakochani planują już nawet ślub. Mają konkretną wizję tego wydarzenia.

Kazimierz Marcinkiewicz przekazał komunikat o ślubie

Po głośnym rozwodzie Kazimierz Marcinkiewicz na jakiś czas usunął się w cień i mocno ograniczył swoją działalność w mediach oraz przestrzeni publicznej. Konto na Instagramie zmienił na prywatne, a jedyne, czym się chwali, to nowy związek. 

Marcinkiewicz jest teraz zakochany. U boku Martyny Kinasowskiej, którą sam pieszczotliwie nazywa Martynką, jest w końcu naprawdę szczęśliwy i chce ogłosić to całemu światu. W związku z tym postanowił przekazać fanom radosne wieści. Na instagramowym profilu Marcinkiewicza pojawiło się udostępnienie relacji jego ukochanej. Wynika z niej, że para planuje ślub.

Reklama

Ukochana Marcinkiewicza zdradza plany ślubne

Zakochani zaręczyli się w ubiegłym roku. Tajemnicza Martyna opublikowała wówczas post, z którego jasno wynikało, że były premier jej się oświadczył.

"Szczęściarze tak ogólnie. I w szczegółach też. Powiedziałam tak" - kobieta nie kryła szczęścia.

Teraz dama serca Marcinkiewicza wrzuciła do sieci post dotyczący ich ślubnych planów.

"Sukienka już jest i nie będzie żadnych tiuli, księżniczek. Prosta, skromna, ale za to bardzo krótka, z długim wycięciem na plecach. O tym, że jesteśmy już po ślubie, dowiecie się dużo później, zdradzę kiedyś kilka kadrów z tego dnia. Skromność. Szczęście. Miłość. Bez balu" - zapowiedziała.

Wygląda na to, że narzeczeni mają już sprecyzowaną wizję dotyczącą tego pięknego dnia. Ma być kameralnie, skromnie i elegancko. Być może wynika to z faktu, że dla Marcinkiewicza będzie to już trzeci ślub, więc zdążył się przekonać, że przepych i wspólne okładki nie są gwarantem wiecznej miłości.

Trzymamy zatem kciuki za wspólną przyszłość Marcinkiewicza i jego wybranki.

Zobacz także:

Marcinkiewicz mówi o życiu w biedzie. Wyjawił, za jaką kwotę musiał się utrzymać przez tydzień

Marcinkiewicz pilnie przekazał wieści od młodszej partnerki. Zaczęła wściekać się na "pasożyty" i "sfrustrowane miernoty"

Młoda ukochana Marcinkiewicza przerwała milczenie. Odsłoniła kulisy związku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kazimierz Marcinkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama