Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcin Perchuć awansował. Żona zbiera gratulacje!

Marcin Perchuć (43 l.) ma powody do radości. Właśnie został dziekanem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Aktor już wcześniej prowadził na uczelni wykłady dla przyszłych aktorów, teraz będzie współzarządzał placówką. Rodzina nie kryje radości. Żona, Aneta Todorczuk-Perchuć (38 l.), pokusiła się nawet o wpis w internecie: "Oto nowy Dziekan AT i jego dumna żona!" - napisała, publikując zdjęcie.

Reklama

Z awansu cieszą się przyjaciele pary, którzy już pogratulowali koledze nowej, "naukowej" roli oraz dzieci małżeństwa: Zosia (11) i Staś (6), mając nadzieję, że tata będzie miał dla nich tyle samo czasu, co zawsze.

Radość Anety jest tym większa, że mąż w przeszłości był jej nauczycielem. Poznali się w warszawskiej Akademii Teatralnej, gdzie ona studiowała, a on, pięć lat starszy, był asystentem. Fakt ten Todorczuk ukrywała jednak przez długi czas, nie chcąc, by ktoś posądzał ją o to, że Marcin "coś jej załatwił".

Pod koniec studiów aktorki para w końcu postanowiła się pobrać. Perchuciowie uchodzą za wzór rodziny, a aktor ma świetne podejście do maluchów. Aneta od lat zaś jest prezesem fundacji "Mamy dzieci", która działa na rzecz wyrównywania szans dzieci z domów dziecka.

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Perchuć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje