Reklama
Reklama

Marcin Dubieniecki boi się o swoje życie? Szokujący wpis!

Marcin Dubieniecki (37 l.) miał zamieścić w sieci szokujący wpis! Wynikało z niego, że ktoś czyha na jego życie. „Nie wiem, kto miałby chcieć mojej śmierci” – mówi w rozmowie z jednym z tabloidów.

Marcin Dubieniecki od jakiegoś czasu ma nie lada problemy. Prokuratura zarzuca mu wyłudzenie kilkunastu milionów złotych z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. W tej samej sprawie zarzuty postawiono także jego ukochanej, Katarzynie. 

Na wolność Dubieniecki wyszedł po odsiedzeniu 14 miesięcy w areszcie i po wpłaceniu 3 milionów złotych poręczenia. Nie może być jednak spokojny. Grozi mu bowiem do 10 lat więzienia! 

Kłopoty zapewne jeszcze bardziej zbliżyły do siebie jego i Katarzynę. Wzięli ślub, a  ostatnio urodziło im się dziecko. Teraz były mąż Marty Kaczyńskiej drży o swoją niedawno założoną rodzinę. 

Reklama

Jak wynika z jego słów opublikowanych ponoć na Twitterze, ktoś czyha na jego życie! "Otrzymałem dziś informacje od wysokiego rangą oficera służb, że został wydany na mnie wyrok i że to kwestia czasu jak mnie zabiją. Boje się" - cytuje jego wpis "Super Express". 

To szokujące wyznanie szybko zniknęło z sieci, ale dziennikarze tabloidu nie dali za wygraną i dopytali Dubienieckiego o szczegóły. 

"Za komentarz niech posłuży mój wpis. Nic więcej do dodania nie mam. Dostałem takie informacje od wysokiego rangą oficera służb specjalnych. Nie wiem, kto miałby chcieć mojej śmierci" - powiedział po czym dodał, że "zastanawia się jeszcze, co z tą sprawą zrobić".

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Dubieniecki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy