Reklama

Reklama

Reklama

Marcelina Ziętek nie zostawia wątpliwości. Potwierdziła doniesienia

Marcelina Ziętek to jedna z bardziej znanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda serialu "19+" zdobyła się niedawno na szczere wyznanie, które skierowała do swoich fanów. Sprawdźcie, co napisała.

Marcelina Ziętek (24 l.) w przeciągu ostatnich miesięcy mogła cieszyć się dużą popularnością. Związek ze skoczkiem Piotrem Żyłą oraz regularne występy w serialu "19+" przyniosły jej upragnioną sławę, a także zainteresowanie fanów.

Jej instagramowe konto obserwuje ponad 92 tysiące osób. To właśnie w tym medium społecznościowym 24-latka zdobyła się na potwierdzenie szokujących doniesień.

Reklama

Marcelina Ziętek nie pozostawia wątpliwości

Marcelina Ziętek w najnowszym wpisie podziękowała ekipie serialu TVN7 za wieloletnią współpracę. To właśnie w "19+" miała okazję grać od 2017 roku. Celebrytka ogłosiła, że już niedługo nastąpi zakończenie serialu. Doniesienia potwierdza również stacja. Obecnie emitowany 11. sezon ma być ostatnim.

Młoda aktora postanowiła również wspomnieć o ludziach, którzy pracowali na planie serialu. W dość emocjonalnym wpisie przyznała, że wszyscy zrobili kawał dobrej roboty.

Marcelina bardzo zasmuciła fanów serialu swoim wyznaniem. Okazuje się, że większość osób nie była psychicznie gotowa na zakończenie tej młodzieżowej produkcji.

Kariera Marceliny Ziętek

Pomimo młodego wieku Marcelina Ziętek może pochwalić się wieloma sukcesami w branży show-biznesowej. Jako nastolatka zdobyła takie tytuły Miss Południa Polski Nastolatek 2014 oraz Miss Foto Południa Polski Nastolatek 2014.

Karierę w serialu "19+" łączyła ze studiami pedagogicznymi na Wydziale Sztuki i Nauki o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

Zobacz też:

Żona Górskiego: "Wyszła za mąż za starszego faceta z kasą i rozpuszcza jego fortunę"

Dagmara Kaźmierska publicznie oskarżyła przyjaciółkę u Dowborów. Edyta tylko nam mówi, co naprawdę zaszło."Już nie będzie jak było"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy