Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcelina Zawadzka przedstawiła wybranka siostrze! Jej zdanie jest dla niej bardzo ważne!

Marcelina Zawadzka (28 l.) zdążyła już zapomnieć o związku z Mikołajem Roznerskim (34 l.) i wpadła w ramiona przystojnego modela. Najwyraźniej robi się poważnie, bo była Miss Polonia przedstawiła go jednej z najważniejszych osób w swoim życiu.

Związek z aktorem nie okazał się dla niej szczęśliwy. Pokładała duże nadzieje w Mikołaju, lecz niestety związek nie przetrwał próby czasu i Marcelina musiała leczyć złamane serce na zagranicznych wakacjach.

Reklama

Jednak w jej życiu zaskakująco szybko pojawił się ktoś nowy. Brazylijski model, Leonardo Marques (28 l.) szybko skradł jej serce i Zawadzka nie zamierza ukrywać nowej miłości przed całym światem, a tym bardziej przed rodziną.

Celebrytka zawsze podkreślała, że jest bardzo mocno związana ze swoją rodziną i ich zdanie jest dla niej bardzo ważne. Nic dziwnego więc w tym, że zależy jej na opinii najbliższych na temat nowego chłopaka.

Nikt nie zrozumie rozterek miłosnych Marceliny lepiej niż jej starsza siostra, Karolina. Jak donosi "Fakt" pierwsze spotkanie z Leonardo ma ona już za sobą.

Cała trójka spotkała się w restauracji, by coś przekąsić, a potem wybrali się na spacer. Model nawet pochwalił się tym wydarzeniem na swoim profilu w mediach społecznościowych, umieszczając cały album ze zdjęciami ze wspólnego wypadu. Marcelina zapewne po spotkaniu usłyszała od siostry szczerą opinię na temat jej miłosnego wyboru!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje