Reklama
Reklama

Mama Sary Egwu James o jej występie: "Marzenie, które się spełniło i spełnia"

Sara James (14 l.) ma obecnie szansę na międzynarodową karierę. Jej talent poznaliśmy w programie "The Voice Kids 4", a także na dziecięcej Eurowizji 2021, gdzie Sara zdobyła drugie miejsce. Nastolatka z takim talentem nazywana jest już "polską Whitney Houston". W drodze do sukcesu wiernie towarzyszy jej mama.

Mama Sary James, czyli Arleta Dancewicz towarzyszy swojej córce w drodze ku sławie i karierze. Rodzicielka kibicowała jej zza kulis programu "America's Got Talent", gdzie Sara James zdobyła przepustkę do półfinałów w postaci złotego przycisku. Jak na "wygraną" córki zareagowała mama?

Mama Sary James o jej występie: "Marzenie, które się spełniło i spełnia"

Sara James zaśpiewała w programie piosenkę Billie Eilish "Lovely". Jej wykonanie utworu i głos tak zachwycił jurorów, że nie mogli uwierzyć, że mają do czynienia z 14-latką.

Reklama

Mama Sary James na swoim Instagramie @arletadancewicz dodała zdjęcie z córką, Simonem Cowellem, którzy przycisnął "złoty guzik" w programie, a także Terrym Crewsem.

"Czas na kilka słów ode mnie: Brak mi słów" - zaczęła mama Sary James.

"To było jak sen, marzenie, które się spełniło i spełnia..." - dodaje w poście i ewidentnie nie kryje wzruszenia z doskonałego występu córki.

"Cieszę się, że inni dostrzegli w Sarci to, co ja zawsze widziałam" - dodała na koniec dumna mama 14-letniej wokalistki.

Mama Sary James zbiera gratulacje na Instagramie

Nie trzeba było długo czekać, aby Instagram mamy Sary wypełnił się gratulacjami i emocjonalnymi komentarzami:

Kim jest mama Sary James?

Mama Sary James, czyli Arleta Dancewicz jest absolwentką... teologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzielnie wspiera swoją córkę odkąd tylko Sara zaczęła śpiewać. Była na każdym jej koncercie i występie - także podczas dziecięcej Eurowizji 2021. 

Mama specjalnie z córką przyleciała do Los Angeles, aby podtrzymywać ją na duchu i trzymać za nią kciuki. W programie "America Got's Talent" po wciśnięciu przez Simona Cowella złotego przycisku, mama Sary wbiegła na scenę i mocno przytuliła córkę. Nie obyło się również bez łez u obu pań.

Zobacz także: 

Rodzice Sary James. Najbliżsi, na których zawsze może liczyć

Sara James udzieliła wywiadu po występie w muzycznym show: "W Ameryce marzenia się spełniają"

Sara James w "America's Got Talent"! Zaskakujące zajście na scenie!

Celine Dion doprowadziła Edytę Górniak na skraj. "Bardzo płakałam"

Justin Bieber doznał częściowego paraliżu twarzy. Wiemy, co się z nim dzieje teraz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | America's Got Talent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy