Reklama
Reklama

Mama Roksany Węgiel rzuciła pracę i postawiła wszystko na jedną kartę. Tym się dziś zajmuje

Roksana Węgiel jest dziś jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Być może nie odniosłaby sukcesu, gdyby nie wsparcie ze strony najbliższych. Jej mama Edyta Węgiel od zawsze wierzyła w talent córki. Okazuje się, że poświęciła dla niej nawet swoją pracę.

Roksana Węgiel wzbudza coraz większe emocje

Roksana Węgiel zyskała ogromną popularność dzięki swojemu historycznemu zwycięstwu podczas Eurowizji Junior w 2018 roku. Po tym spektakularnym sukcesie obiecująca młoda wokalistka zaczęła być rozpoznawana w całej Polsce, a jej muzyczna kariera nabrała wielkiego rozpędu. Spore emocje budzi dziś nie tylko twórczość i talent osiemnastolatki, ale przede wszystkim jej wizerunek.

Ostatnio piosenkarka zdecydowała się na całkowitą zmianę image'u, co nie spodobało się licznej grupie jej dotychczasowych fanów.

Wielu internautów twierdzi, że obecny styl gwiazdy jest nieco zbyt drapieżny i nie pasuje do dziewczyny, która dopiero co zdała egzamin dojrzałości. Nic więc dziwnego, że jej maturalne stylizacje inspirowane Britney Spears wywołały w sieci prawdziwą burzę.

Reklama

Z powodu licznych kontrowersji popularność gwiazdy nie maleje, a wręcz przeciwnie - rośnie. Jedną z najbardziej oddanych fanek Roxie Węgiel jest jej mama, która wspiera córkę na każdym kroku.

Mama Roksany Węgiel rzuciła pracę, by pomagać córce

Edyta Węgiel wielokrotnie podkreślała, jak dumna jest z osiągnięć swojej córki.

"Czasem się zastanawiam, skąd moja córka ma tyle pomysłów, siły i odwagi. Zawsze uwielbiała być w centrum uwagi, nie trzeba było jej namawiać, by weszła na scenę. Nawet kiedy ją hejtowano, mówiła: «Mamo, nie przejmuj się, ludzie muszą przecież o czymś rozmawiać»" - zdradziła w rozmowie z serwisem "Party".

"Czasem wydaje mi się, że to moje dziecko jest silniejsze psychicznie ode mnie. Podziwiam ją, bo niejeden dorosły pod taką presją by się załamał" - chwaliła swoją pociechę.

Mama Roxie Węgiel zawsze wierzyła w jej sukces

Edyta Węgiel tak wierzyła w sukces swojej córki, że po zwycięstwie Roxie na Eurowizji kobieta rzuciła pracę kosmetyczki i postanowiła cały swój czas oraz energię przeznaczyć na wsparcie córki. To przecież właśnie mama słynnej wokalistki zaprowadziła ją na pierwsze lekcje śpiewu w Jasielskim Domu Kultury. Kto mógł się wtedy spodziewać, że dziewczyna zajdzie tak daleko?

"Mama rzuciła pracę, by mnie wspierać i ze mną jeździć. Została moim osobistym kierowcą" - zdradziła Roksana Węgiel w rozmowie z magazynem "Viva!". Dziś pani Edyta wciąż towarzyszy córce na koncertach i pomaga jej w rozwijaniu kariery.

Choć wtedy mogło się wydawać, że postawiła wszystko na jedną kartę, dziś raczej nie żałuje podjętej decyzji.

Zobacz też:

Roxie pokazała nowe zdjęcie. Fani zniesmaczeni jej nowym wizerunkiem: "Zastanów się"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują ślub. Potrzebna była szybka pomoc 

Tyle zarabia Roxie Węgiel. Zarobki gwiazdy umożliwiły jej kupno mieszkań

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy