Reklama
Reklama

Mama Roberta Lewandowskiego znowu zakochana. Nową miłość pokazała w sieci

Iwona Lewandowska od prawie dwóch lat jest szczęśliwie zakochana. Mama Roberta Lewandowskiego pojawiła się w social mediach ze swoim partnerem. Okazuje się, że to prawdziwy przystojniak. To, co napisała jej przyjaciółka pod wspólnym zdjęciem, chwyta za serce.

Iwona Lewandowska nie miała lekkiego życia. Pomimo tego, że Robert to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, to los jej nie oszczędzał. Mąż Iwony zmarł w 2005 roku i od tego czasu musiała wychowywać dzieci samotnie. Na nową miłość przyszło jej czekać kilkanaście lat. Po tym czasie przewrotny los się do niej uśmiechnął i zesłał mężczyznę, z którym tworzy teraz szczęśliwy związek.

Iwona Lewandowska pokazała swojego partnera

Iwona Lewandowska to tej pory nie chwaliła się fanom tym, jak wygląda wybranek jej serca. Dopiero teraz w sieci pojawiło się zdjęcie Iwony i Jacka. Fotografię umieściła na swoim instagramowym koncie Mariola Bojarska-Ferenc.

Reklama

Przyjaciółka pary dodała również wzruszający opis, w którym opowiada o tym, że miłość można znaleźć w każdym wieku. Iwona i Jacek spędzili czas wspólnie ze swoimi znajomymi, z którymi celebrowali miłość.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Większość była zachwycona zdjęciem całej trójki.

Zobacz też:

Małgorzata Foremniak mierzy się z kryzysem w związku. "Bliska relacja nie jest łatwa"

Fanka zdemaskowała Zborowską. Oto, co zobaczyła na jej zdjęciu


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy