Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Mama Roberta Lewandowskiego potwierdza! Podzieliła się wspaniałą nowiną!

Iwona Lewandowska zaskoczyła wyznaniem. Mama Roberta Lewandowskiego pochwaliła się, że znów jest zakochana. Kim jest jej wybranek?

Mama słynnego piłkarza udzieliła ostatnio wywiadu jednemu z tabloidów. Niespodziewanie opowiedziała o zmianach, które zaszły w jej życiu uczuciowym.

"Jestem bardzo zakochana, po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra" - wyznała pani Iwona w rozmowie z "Faktem".

Kim jest jej nowy wybranek?

"Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu. Pomalutku poddaje się mojej fascynacji tym sportem, jednak świat nie kończy się na piłce. Fakt, że funkcjonuje w innych realiach, bardzo nam pomógł. Patrzył na mnie jak na Iwonę, a nie jak na mamę Roberta. Dlatego to zadziałało" - przekonuje Lewandowska.

Reklama

Miłość przyszła niespodziewanie i trwa już od kilku miesięcy...

"Wszystko zaczęło się na początku września. Jacek prowadzi dom agroturystyczny, moja przyjaciółka siatkarka robiła tam imprezę urodzinową. On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło" - opowiada. 

Na koniec dodała też, że chciałaby, aby pandemia już się skończyła. Marzy bowiem o tym, aby zabrać ukochanego na mecz Roberta.

"Zawsze marzyłam, by z ukochanym mężczyzną dopingować Roberta w tych najważniejszych spotkaniach. Mam nadzieję, że wkrótce będzie to możliwe" - podsumowała. 

Trzymamy kciuki! 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Iwona Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje