Reklama
Reklama

Mama Lewandowskiego kusi nóżką na ślubie syna w starej sukience. Oszczędna? (ZDJĘCIA)

Iwona Lewandowska jest bardzo ważną osobą dla Roberta. Po śmierci ojca była największym wsparciem dla niego i jego siostry Mileny. Ostatnio Iwona jest znów zakochana i na drugi ślub Anny i Roberta wybrała się właśnie z nim. Nas jednak bardziej interesuje sama kreacja, którą już kiedyś miała na sobie Iwona Lewandowska. Przypadek?

Mama Lewandowskiego kusi nóżką na ślubie syna

Ślub własnego dziecka jest z pewnością dużym przeżyciem, a co dopiero drugi! Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zaskoczyli wszystkich odnowioną przysięgą małżeńską po 10 latach. Na liście gości nie zabrakło gwiazd, a także rodzin i przyjaciół pary. W gronie uczestniczących była oczywiście mama Roberta, Iwona Lewandowska

Reklama

Iwona Lewandowska kusi nóżką na ślubie syna w starej sukience. Oszczędna?

Cała uroczystość odbyła się w uroczej Toskanii, a całość relacjonowała na swoim Instagramie. Z twarzy nie schodził jej uśmiech. Do zwiewnej kreacji dobrała srebrne czółenka i małą torebkę. Nie macie wrażenia, że już w takiej sukience mama Lewandowskiego już się prezentowała? To macie dobre wrażenie, bo w różowej stylizacji pozowała nawet na ściance!

Mama Lewandowskiego miała już wcześniej tę sukienkę na sobie

Mama Roberta Lewandowskiego pojawiła się wcześniej w tej samej sukience na Gali Mistrzów Sportu. Iwona Lewandowska wówczas z gracją zaprezentowała się na ściance, na której pozowała wśród innych gwiazd. Widać, że czuła się swobodnie przed obiektywem aparatu. Zachwyciła wtedy różową sukienką z głębokim dekoltem, opadającymi ramionami i szerokimi rękawami. Pozytywnie wyróżniła się na tle gwiazd, które wybrały kreacje w ciemnych kolorach.

Zobacz też:

Drewniany taniec Lewandowskich podzielił internautów. W komentarzach wrze

Zaskakujące kulisy drugiego ślubu Lewandowskich. Tłum gwiazd przybył do Włoch, a na tym nie koniec

Lewandowscy szykują się na duże zmiany. Anna wszystko opisała w swoich social mediach

Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Wymowny wpis po bramce Roberta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Lewandowska | Robert Lewandowski | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy