Reklama
Reklama

Mama Katarzyny Dowbor nie chce zamieszkać z córką. „Byłoby mi łatwiej, gdyby była ze mną”

Katarzyna Dowbor (62 l.) troszczy się o swoją mamę. Chciałaby, żeby jej mama zamieszkała z nią, by mogła mieć ją na oku. Niestety, seniorka nawet nie umie sobie tego wyobrazić. Co zniechęca ją do przeprowadzki?

Katarzyna Dowbor jest córką Krystyny i Wiesława Kokocińskich. Mama prowadzącej program "Nasz nowy dom" skończy w tym roku 90 lat. Kobieta w tym wieku wymaga szczególnej troski, którą opiekuńcza córka chce jej zapewnić.

Katarzyna Dowbor o stanie zdrowia swojej mamy

Pod koniec 2021 roku Katarzyna opisała stan zdrowia swojej mamy na profilu Fundacji Nutricia na Instagramie, gdzie ludzie dzielą się historiami i poradami na temat tego, jak wspierać osoby w podeszłym wieku.

Reklama

W następnym wpisie gwiazda Polsatu zauważyła, że osobom starszym należy okazywać dużo uczuć, poświęcać im czas i uwagę, bo to wsparcie jest dla nich wyjątkowo cenne. Miłe chwile wpływają na ich stan zdrowia. Dowbor wyjawiła również, że w opiece nad rodzicielką pomagają jej brat i córka.

Mama Katarzyny Dowbor nie chce z nią zamieszkać

Katarzyna Dowbor nie ukrywa, że byłoby to dla niej korzystne, gdyby mama przeprowadziła się do jej domu. Mogłaby mieć ją pod kontrolą, spędzać z nią dużo więcej czasu i staranniej się nią zająć. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła jednak, że 89-letnia pani Krystyna nie jest przekonana do tego pomysłu.

Ta decyzja nie jest dla Katarzyny zaskoczeniem. Przyznała, że rozumie decyzję mamy i szanuje ją w pełni.

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor o swojej emeryturze: jestem zadowolona, odkładałam składki, nie dostaję groszy

Katarzyna Dowbor ujawnia sekrety "Naszego nowego domu". Chodzi o córkę prezenterki

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie starają się o dziecko

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy