Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali zdjęcia z chrztu Rysia! Działo się!

Małgosia i Paweł pokochali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Choć udział w hicie TVP2 już dano za nimi, to widzowie wciąż chętnie śledzą ich losy. Okazało się, że niedawno świętowali bardzo ważne wydarzenie w ich rodzinnym życiu i pochwalili się zdjęciem z tej okazji.

Fani mocno trzymali za nich kciuki, żeby im się udało. Zakochali się w sobie już od pierwszych chwil. Pod koniec września 2018 roku para wzięła ślub, a już wtedy Małgosia była w ciąży.

Reklama

Internauci bacznie obserwowali rosnący brzuszek rolniczki. W końcu 27 lutego 2019 roku świeżo upieczeni rodzice pochwalili się, że synek jest już z nimi. 

Chłopiec otrzymał imię Ryszard, a teraz okazuje się, że został ochrzczony. Małgosia i Paweł mieli okazję do świętowania i z okazji chrzcin ich syna wyprawili huczne przyjęcie. 

Dumna mama opublikowała kilka zdjęć z rodzinnej imprezy i uwagę przyciąga niecodzienna kreacja Małgosi. Biała, krótka sukienka z głębokim dekoltem robi wrażenie! 

"Porządzili, a na poważnie nasze dziecię jest już chrześcijaninem. Cieszymy się, tak po prostu" - napisała Małgosia pod zdjęciami. 

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia dla małego Rysia! 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama