Reklama
Reklama

​Małgorzata Tomaszewska ujawnia prawdę o relacjach z Martą Manowską

Małgorzata Tomaszewska (33 l.) zastąpi Martę Manowską (38 l.) na stanowisku prowadzącej „The Voice Senior”. Zapytana o to, czy przejęcie posady koleżanki ze stacji, popsuło ich relacje, udzieliła zaskakującej odpowiedzi…

Kiedy 3 lata temu wyszło na jaw, że TVP postanowiła pójść za ciosem i wyprodukować program muzyczny, w którym rywalizować będą utalentowani muzycznie seniorzy, wybór prowadzącej wydawał się nie podlegać żadnym wątpliwościom. Marta Manowska już rok wcześniej udowodniła, że świetnie dogaduje się z osobami w wieku 60+. 

Początkowo było z tym trochę zamieszania, bo gdy TVP  ogłosiła, że rozpoczyna prace nad reality show, w którym seniorzy będą poszukiwać miłości, zdana były podzielone. Nie wszyscy byli przekonani, że uczuciowe perypetie kuracjuszy "Sanatorium miłości" kogokolwiek zainteresują. Wątpliwości rozwiał już pierwszy odcinek, który przyciągnął przed telewizory ponad 3,5 miliona widzów. 

Reklama

Decyzja o nakręceniu nie tylko kolejnych serii, lecz także nowego programu, dedykowanemu seniorom zapadła jeszcze w tym samym roku. „The Voice Senior” zadebiutował na antenie 11 miesięcy po premierze „Sanatorium miłości”, 7 grudnia 2019 roku. Jak wówczas plotkowano, Marta Manowska dodająca seniorom otuchy przed i po występie, miała otrzymywać pół miliona złotych za sezon. Jak wtedy ujawnił pracownik TVP w rozmowie z „Super Expressem:”: "Jest warta takich pieniędzy"

Tomaszewska o relacjach z Manowską

Niestety, niecałe 3 lata później okazało się, że nie jest warta takiej stawki, ale nawet prowadzenia programu. Telewizja publiczna bez żalu wymieniła ją na Małgorzatę Tomaszewską. Czy spowodowało to niesnaski i ochłodzenie atmosfery? Jak zapewnia Tomaszewska, nic takiego nie miało miejsca. Jej relacje z Manowską nie pogorszyły się, ponieważ… już wcześniej nie istniały. Jak ujawnia nowa prowadząca „The Voice Senior” w rozmowie z „Super Expressem”:

Nie jest pewne, dlaczego Manowska popadła w nagłą niełaskę. Niewykluczone, że powodem była jej wypowiedź dla jednego z portali plotkarskich, którą można było interpretować jako wyraz poparcia dla związków LGBT+: "Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Czy ktoś kocha osobę tej samej płci, czy ktoś myśli w życiu w taki, a nie w inny sposób, czy ktoś jest osobą niepełnosprawną, czy ktoś choruje na raka. To są osoby, które kiedyś były nieakceptowane, trędowate. Można do tego teraz porównać”.

Podobno sytuacja w TVP jest już tak napięta, że Manowska, jak plotkuje się w mediach, może stracić kolejne programy. Tomaszewska w rozmowie z „Super Expressem” daje do zrozumienia, że, przynajmniej oficjalnie, nic na ten temat nie wie:

Zdjęcia do 5. sezonu „Sanatorium miłości” jeszcze się rozpoczęły. Zaledwie 4 dni temu upłynął termin przyjmowania zgłoszeń. 

Zobacz też:

Tomaszewska "wygryzła" Manowską? "Dostałam taką propozycję"

Wiadomo, kto zastąpi Martę Manowską w "The Voice Senior". To ulubienica Telewizji Polskiej!

Katarzyna Cichopek dokazuje nad polskim morzem. Fani: „Figura cud miód”


***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy