Reklama
Reklama

Małgorzata Tomaszewska nagle pokazała córkę. Internauci zwracają uwagę na jedno

Małgorzata Tomaszewska (35 l.) świetnie odnajduje się w roli mamy. Prezenterka niedawno powitała na świecie swoją drugą pociechę, córeczkę Laurę. Do tej pory jej wizerunek w mediach był skrzętnie chroniony. Ostatnio jednak dziennikarka zrobiła wyjątek i zaskoczyła wszystkich.

Małgorzata Tomaszewska spełnia się jako mama

Małgorzata Tomaszewska, która wychowuje już 6-letniego synka o imieniu Enzo20 lutego powitała na świecie córeczkę Laurę. Ostatnie miesiące ciąży dziennikarki nie należały do najłatwiejszych. Musiała ona bowiem mierzyć się z nagłym zakończeniem współpracy z TVP. Jej zwolnienie z "Pytania na śniadanie" na krótko przed porodem wywołało w sieci lawinę komentarzy.

Reklama

Wygląda na to, że Tomaszewska zdążyła już puścić te przykre wydarzenia w niepamięć. Teraz cały swój czas poświęca wychowywaniu dwóch ukochanych pociech, a także aktywności w mediach społecznościowych. To drugie może zresztą z powodzeniem stanowić doskonałe źródło dochodu, a to dzięki licznym współpracom, w których prezenterka pokazuje produkty, z których korzysta.

Tomaszewska chętnie chwali się w sieci rodzinnymi chwilami. Często pokazuje swojego 6-letniego synka, natomiast jak dotąd ukrywała swoją najmłodszą pociechę, a także ojców swoich dzieci. Ostatnio zdradziła pewien szczegół dotyczący taty Laury, co wzbudziło duże zainteresowanie wśród internautów.

Małgorzata Tomaszewska pokazała córeczkę

Teraz dziennikarka posunęła się o krok dalej i pokazała fanom dwumiesięczną Laurę. Na nagraniu, które pojawiło się w jej mediach społecznościowych, widać dziewczynkę żywo zainteresowaną leżącymi wokół niej zabawkami.

Urocze wideo szybko wywołało lawinę komentarzy. Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad Laurą. Pilnie zwrócili także uwagę na jeden drobiazg. Mowa tu o wyjątkowo bujnej czuprynie dziewczynki.

  • "Ale śliczna malutka. Jest taka kochana i te piękne czarne włoski. Super"
  • "Śliczne ma włoski Laura. Pozdrawiam serdecznie"
  • "Śliczne maleństwo. Gratulacje dla rodziców"

Przy okazji Małgorzata Tomaszewska zdradziła swoje plany odnośnie macierzyństwa.

"Cudowna! Samych wspaniałości Pani Małgosiu! Ps. Wspaniale, że zdecydowała się Pani na drugi cud ,tym bardziej będąc znaną osobą. Nie każda by się zdecydowała. Brawo" - napisała jedna z internautek. Na odpowiedź dziennikarki nie trzeba było długo czekać:

"Chciałabym jeszcze trzeci" - napisała.

Trzymamy kciuki za spełnienie marzeń Małgorzaty Tomaszewskiej.

Zobacz także:

Tomaszewska w końcu to wyznała. Powiedziała wprost, a ludzie byli w szoku

Tomaszewska dopiero co urodziła, a tu takie wieści! Mało kto się spodziewał

Pilne wieści ws. Sikory nadeszły nad ranem. Poruszenie na całą Polskę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy