Reklama
Reklama
Tylko u nas

Małgorzata Socha zaskoczyła wyznaniem! Niebywałe, co wyszło o randkach

Małgorzata Socha (41 l.) od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Jej bohaterka w "Przyjaciółkach" mierzy się jednak z zupełnie innymi doświadczeniami i wciąż poszukuje miłości. W rozmowie z naszym reporterem aktorka wyjawiła, co myśli o internetowych randkach!

Małgorzata Socha może pochwalić się szczęśliwym związkiem małżeńskim. Nie da się ukryć, że długie małżeństwa są rzadkością w show-biznesie, ale aktorka udowadnia, że są jak najbardziej możliwe.

Socha w 2008 roku wyszła za inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego i doczekała się z nim trójki dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława. Małgosia unika skandali w show-biznesie i rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym.

Aktorka nie pokazuje dzieci w swoich mediach społecznościowych i rzadko publikuje fotki ze swoim ukochanym. Ostatnio zrobiła jednak kilka wyjątków i pochwaliła się ich wspólnym selfie z okazji wypadu w góry, a później w walentynki.

Socha o randkach w sieci

Reklama

Małgorzata od wielu lat gości na ekranie, gdzie wciela się m.in. w rolę Ingi w "Przyjaciółkach". Zapytaliśmy aktorkę, co sądzi o internetowych randkach. Jej bohaterka szuka wszak miłości, a w dzisiejszych czasach większość miłości szuka właśnie w aplikacjach randkowych.

Gwiazda przyznała, że nie ma jednak doświadczenia w szukaniu miłości w internecie, bo od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Zdaje sobie jednak sprawę, że ciężko jest kogoś poznać, gdy nie uda się to np. w szkole lub na studiach.

Ostatnio głośno jest o potencjalnym niebezpieczeństwie, jakie niosą za sobą randki w internecie. W mediach pojawiły się bowiem setki publikacji, po tym, jak "Netflix" wyemitował dokument o oszuście z Tindera, który naciągnął swoje partnerki na kilkaset tysięcy dolarów.

A wy co myślicie o internetowych randkach?

Serial "Przyjaciółki" rusza z nowym sezonem na antenie Polsatu już w czwartek 3 marca  o godz. 21:05.

Obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer w nowych odcinkach zagrają m.in.: Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Adam Adamonis, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak i Marcin Korcz. Do obsady w 19. sezonie dołączą m.in. Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.

Najnowsze odcinki "Przyjaciółek" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

Socha namawia Piechowiak na kolejne dziecko

Małgorzata Socha w końcu pokazała męża: "Patrzcie, jakiego przystojniaka spotkałam"

Tysiące uszkodzonych budynków i ofiary śmiertelne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy