Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan: W TVN aż huczy od sensacyjnych plotek! Nieobecność na ślubie Miszczaka, a teraz to!

Małgorzata Rozenek-Majdan do niedawna uchodziła za gwiazdę, która nie odpuszcza niemal żadnej ważnej imprezy w tym kraju. Aż tu nagle okazała się wielką nieobecną na dwóch niezwykle ważnych dla TVN wydarzeniach. To oczywiście wywołało lawinę spekulacji na jej temat...

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku lat uchodzi za jedną z największych gwiazd telewizji TVN.

Dziś aż trudno uwierzyć, że zaczynała od programu o sprzątaniu, gdzie kreowała sią na przykładną panią domu w bluzeczkach zapiętych po samą szyję. 

Po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem na jej drodze stanął jednak Radek Majdan, a jej wizerunek przeszedł gruntowną metamorfozę. 

Małgonia na swoim koncie ma już udział w kilku hitowych programach stacji i wydawało się, że tak ważne wydarzenia jak prezentacja jesienne ramówki nie może obejść się bez jej udziału...

W końcu celebrytka zawsze była gwarantem tego, że o imprezie będzie się dzięki niej mówiło i pisało jeszcze więcej. Tym razem była jednak wielką nieobecną. 

W kuluarach zaczęto od razu spekulować, co też się stało, że Rozenek zabrakło na evencie. Na pewno nie miała nic ważnego do roboty, gdyż w tym samym czasie wrzuciła fotkę ze swojego domu, gdzie w kusej piżamce pozuje z psami...

Reklama

Ramówka TVN bez Rozenek. Co się stało?

Oliwy do plotkarskiego ognia dolał fakt, że kilka dni wcześniej zabrakło jej również na ślubie dyrektora programowego Edwarda Miszczaka, choć gwiazd TVN na uroczystości nie zabrakło. Czyżby jej pozycja w stacji była zagrożona?
Tabloidy donosiły, że do Krakowa nie pojechała, bo jej po prostu nie zaproszono. A ponoć organizatorzy chcieli uniknąć zgrzytu, bo na liście gości znaleźli się Piotr Kraśko i jego żona, a nie jest tajemnicą, że Karolina nie przepada z Małgonią.

Dlaczego jednak zabrakło jej także na prezentacji ramówki? Choć zakulisowe plotki brzmią naprawdę sensacyjnie, to oficjalnym powodem jest ponoć fakt, że Rozenek jesienią nie jest gwiazdą żadnego programu, który mogłaby zaprezentować. 

Pudelek donosi, że fani gwiazdy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo w najbliższych miesiącach w TVN jej nie zobaczą...

"Zdjęcia do nowego programu z jej udziałem rozpoczynają się dopiero we wrześniu, zobaczymy go więc pewnie najwcześniej za kilka miesięcy" - czytamy.

Myślicie, że to była główny powód jej nieobecności?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | TVN SA | Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy